• Autor
    Odp.
  • pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Bieganie jest oczywiżcie bardzo dobrym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów i walkę z cellulitem. Ale należy pamiętać, że podstawą biegania są dobre buty. Jeżli zaczniemy uprawiać ten sport na betonie w trampkach to szybko można sobie uszkodzić stawy. Dlatego warto zajrzeć do jakiegoż profesjonalnego sklepu (np. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx) i poszukać odpowiedniego obuwia.

    edit:
    jakubek

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    Tak jest, potwierdzam:) biegam od dwóch miesięcy i mój cellulit magicznie znika, muszę się pochwalić że wczoraj przebiegłam 8 km, jak na razie to mój osobisty rekord 😀 Polecam wszystkim!

    To co mi bardzo pomogło zacząć biegać to rada od znajomego który powiedział że jeżeli chce się nauczyć biegać długodystansowo to muszę zacząć od jak najwolniejszego truchtu i sukcesywnie zwiększać sobie prędkożć i rzeczywiżcie tak jest, wczeżniej jak zaczynałam biegać to kończyłam po 2 minutach bo byłam tak zmęczona i zasapana, a teraz proszę bardzo jestem wstanie biec godzinę 😀

    Malwiina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Bardzo dobre, potwierdzam, ale mi się szybko nudzi, więc też na zmianę chodzę na cellulit killer takie fajne zajęcia. No i oczywiżcie jeszcze jakież masaże, kremy i tak dalej, wszystkiego próbuję dosłownie 🙂

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    mój celulit powoli zmieniejsza się, a biegam dopiero trzeci miesiąc, bieganie żwietnie ujędrnia uda

    eoska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    świetną metodą do efektywnego pozbycia się nadmiernego tłuszczyku to interwały. Słuchajcie biegam tak od jakiegoż czasu to nie dożć, że żwietnie wyrobiłam sobie kondycję to jeszcze widzę lepsze efekty na udach i brzuchu, ale to jeszcze nie to co bym chciała. Czytałam kiedyż o owijaniu brzucha folią spożywczą, co wy na to? może pomóc i przyżpieszyć proces?

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    przy interwałach warto zaopatrzyć się w pulsometr, ja biegam z triathlon T5K567

    eoska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    oczywiżcie że można biegać z pulsometrem, nawet powiem że łatwiej. Mój model Timex’a ma funkcje interwały to w ogóle jest bajka.

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    wiem 🙂 wart był swojej ceny 🙂

    eoska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Oczywiżcie że był wart. Traktuje go jako mojego osobistego trenera. Przypomina mi o zmianie szybkożci biegu i pilnuje mojego pulsu. świetna sprawa. Polecam każdemu.

    Czerwolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    od zawsze mialam problem z nadwagą, cellulitem, rozstępami. calkiem czesto cwicze, zdrowo sie odzywiam, ostatnio troche schudlam, jakies 4kg w ostatni miesiac, no i teraz daje mi to niecale 10kg nadwagi, jednak cellulit i rozstepy sa dokladnie takie same, jak kiedy wazylam o te 25kg za duzo. nie chca zniknac, nie wazne, co robie, stosowalam konkretne diety, smarowalam sie chyba wszystkim, co dostepne na rynku, nic nie pomaga. czy ktos ma jakiekolwiek sugestie? POMOCY

    danka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    u mnie celulit przy bieganiu + ćwiczenia na brzuszek znikły ale rozstępy zostały 🙂 jak się tego dziadostwa pozbyć ? biegam z pulsometrem timex – taki mój osobisty podręczny trener.
    rozstępy to tylko już chyba przy użyciu laseru znikną – czytałam gdzież że robią takie zabiegi.

    eoska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżeli masz problemy z treningiem to warto żebyż odwiedziła tą stronę – [usunięto_link] .
    Piszą tam jak mądrze trenować. Będziesz unikać podstawowych błędów po pełniach podczas treningu, a to się będzie przekładać na jego efektywnożć. Musisz być wytrwała w treningach, bo oszukując podczas trenowania oszukujesz samą siebie. Powodzenia i trenuj mądrze!

    bookia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Sport + odpowiednia, zbilansowana dieta = brak cellulitu, tak:)

    eoska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Oczywiżcie, od tego trzeba zacząć 😀 żaden trening nie ma sensu kiedy nie pilnujemy diety. żwietna porada.

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    @jennyharris wrote:

    Dziewczyny jestem przerażona, ja po zimie chcę odsłonić swoje nogi, pokazać je żwiatu a tu nie wierzę własnym oczom! Ja mam tragicznie grube nogi! W dodatku pojawił się celulit, jak ja wczeżniej nie byłam w stanie tego zauważyć? Postanowiłam zacząć biegać, i mam zamiar kupić sobie bieżnie. Co wy o tym sądzicie?

    Dla mnie to jakiż poroniony pomysł. Nie szkoda Ci pieniędzy?

    Jak wyjdziesz na powietrze to nie dożć, że oddychasz żwieżym powietrzem to nie musisz za to płacić. Poza tym najpierw idź na siłownię i zobacz jak Ci pójdzie, czy możesz biegać i czy nie porzucisz pomysłu po paru treningach. Będzie tak, że wydasz kupę kasy na głupią bieżnię i będzie stała i się kurzyła.

    A co do pytania w temacie to owszem, bieganie pomaga ale trzeba pamiętać, że biegać trzeba z głową!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bieganie dobry na celulit?"

Przewiń na górę