• Autor
    Odp.
  • reni33
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Miło mi 🙂 Jakie tam zdolnożci ….lubię to robić po prostu. Zaczęłam kiedyż od zwykłych serwetek, potem jakaż bluzeczka, sukieneczka a teraz trochę majteczek i kompletów bikini. Parę dni temu skończyłam włażnie robić bikini dla kuzynki. Wyszło żwietne, na dodatek był ubaw bo mój mąż powiedział że taką bieliznę to on musi sam osobiżcie wyceniać już na klientce podczas przymiarki… 😆

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    reni33 cudownie że tak umiesz. Ja kiedyż robilam na drutach ale strasznie dawno temu i były to zazwyczaj szaliki czapki i chyba ze dwa sweterki. Ale to było jakież 15 lat temu 👿 🙁
    Taka bielizna jest cool. Stringi koniakowskie są bardzo drogie . Masz więc komfortową sytuację 😀

    reni33
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Tak. Wiem że drogie. Widziałam na allegro. Myżlałam nawet o tym żeby swoje wystawić, ale teraz roi się tam od takiej bielizny. A zresztą zima się skończyła i już nie chce mi się nad tym siedzieć…

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    reni33 to około wrzesnia zgłosze sie do Ciebie i złoze zamówienie na stringi 😀 Tylko moze być problem. chciałabym byc w tym okresie juz w ciazy, a kobieta w ciazy w stringach hmmm nie wiem czy to bedzie ładnie wyglądało. Ale poczekamy zobaczymy

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Pracuj, pracuj nad dzidziusiem Kasiu, my Cie będziemy tu dopingować -=

    reni33
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Kasiu.. Po co czekać do wrzeżnia. Jeżli naprawdę chcesz to możemy na ten temat jeszcze pogadać. U mojej siostry leży jeszcze ze 20 sztuk, bo trochę sprzedawała w wa-wie. 🙂

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    mambo trzymaj kciuki.

    reni33 odezwe sie do ciebie wieczorkiem na PW

    reni33
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    🙂 cieszę się…

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Szkoda, że mój facet nie patrzy na bieliznę 🙁 dla niego ważne jest żeby szybko się ją żciągało…

    to fakt wiekszożc facetów tak na to patrzy, byle sie szybko pozbyć 🙁 a my sie tak staramy dobrac odpowiednią bielizne 😕

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ostatnio przeglądałam w jakimż pasażu bieliznę
    Rewelacyjna jest tylko bardzo droga. Chyba ost wchodzą hafty na stanikach i koronki różnego rodzaju i koloru
    Fajna sprawa

    a ja tam wole gładkie staniczki kolory różniste ewentualnie jakies małe zdobienia 🙂 no i oczywiżcie kocham droga ekskluzywną bielizne 😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    reni przepraszam jakos mi te stringi z głowy wyleciały 😳 mam nadzieje że dzisiaj nie zapomne juz i odezwe sie na gg wieczorkiem jak wróce z pracy

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Reanimuje temat bielizny, widze tu w sklepie taka jedną Dream…..
    Powiedzcie mi czy ta bielizna jest warta??? nie ukrywam ze jest ciekawa, nawet pomyslalem zeby zakupic mojej kobiecie???
    Ktos kupił ją???

    monamika1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witajcie odwiedziłam ostatnio sklep xxxxxxxxx słuchajcie mają bardzo duży wybór gorsetów w przystępnych cenach. oprócz gorsetów mają rajstopy szlafroki i takie tam polecam…

    arabelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja ostatnio kupilam w ramach eksperymentu bielizne mistiqua i jestem zadowolona. z jednej strony cenowo – komplet stanik + majtki mozna kupic juz za niecala 100, a przy tym maja dosyc ciekawe wzory, takie juz bardziej dla kobiet niz nastoltek…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja nosila stringi ale juz w nuch nie chodze tzn chodze w figach i w pol stringach (tzn sa szersze z boku a nie na paseczkach)
    a jaki kolorek preferujecie?
    ja wsumie czarna, brazowa, rozowa, bordowa, biała….
    firma to atlatic i donna 🙂 i jeszcze h&m

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bielizna….."

Przewiń na górę