• Autor
    Odp.
  • Annia25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Jestem z Tychów. Ja już mam orkiestre z Chorzowa Duo Live. A Ty jaką masz orkiestre???

    Mam pytanie, czy wiesz moze cos wiecej o tym zespole bo tez o nim mysle a nic procz stronki o nich nie wiem, jest to jakis sprawdzony i dobry zespol??

    izabela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Hey Aniu.
    My praktycznie też wybraliżmy ze stronki. Oni nam się najbardziej spodobali. Teraz mi się wspomniało, że moja znajoma mówiła, że ich słyszała. I jej się spodobało jak grali.
    A kiedy masz żlub??

    Annia25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hej, czyli rozumie że zespol jest dobry i sprawdzony?? Jakbys miała jeszcze jakies informacje o Nim czy dobre czy też złe napisz prosze:) . Pozdrawiam

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    hmm posluchalam ich demo(duo live) i szczerze fokus jest troche lepszy dziewczyna ktora spiewa w ich zespole ma bardzo ladny glos tez nie wiem jak wy ale jak bym miala wybierac orkiestre slychajac tylko ich demo to nigdy w zyciu musz wiedziec tez czy umia dobrze rozbawic towarzystwo 🙂

    izabela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Hey!!
    Z tych wolnych zespołów to Oni najładniej dla nas żpiewali i wiem że mają fajne zabawy.

    Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    witajcie 😀 ja mam date slubu na 4.10.2008 😀 faktycznie z terminami krucho trzeba wszystko z conajmniej rocznym wyprzedzeniem zalatwiac 😯 choc nam sie udalo i zalatwilismy dosc szybko pozdrawiam wszystkie przyszle panny mlode 😀

    Aska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    moja data to 13 wrzesień 2008r 🙂
    wszystkiego najlepszego młodych par 😉

    izabela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link]

    izabela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Czeżć dziewczyny!!
    Jak kolejne etapy przygotowań do żlubu??
    U mnie czym bliżej do żlubu to tera powoli zaczynam się stresować. W tym tygodniu idę na drugą przymiarkę sukni żlubnej i również idę z bratową na próbne manicur.
    Z jednej strony jestem cholernie szczężliwa a z drugiej mam stresa przed małżeństwem. A jak to jest u Was???
    Pozdrawiam cieplutko!! :jupi: :ok:

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    na probny manicure?pierwsze slysze zeby ktos takie cos robil slyszalam o makijazu i fryzurze a manicure?ja tam bede miec zwykly francuski

    izabela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ide na manicur ponieważ mam krótkie palce i chce sprawdzić czy mi żelowe tipsy będą pasować. A mam tanio bo u koleżanki od bratowej za 40zł. Więc sobie zrobie. A czemu uważasz że się nie robi próbnego manicur??[usunięto_link]

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    nigdy o tym nie slyszalam zeby ktos robil sobie probny ja takiego nie bede robic bo to strata kasy ide tylko na probna fryzure i nie wiem czy na makijaz tez pojde

    izabela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Hey dziewczyny!!
    Ide za tydzień już na trzecią przymiarkę sukni żlubnej!! Zaproszenia już rozdane!! Obrączki kupione! Grzegorz tylko musi sobie kupić garnitur. No i jeszcze do załatwienia wódka, tort, owoce, kołacze i ciasto weselne. Poza tym wszystko praktycznie mamy. A co tam u Was dziewczyny??

    Zbereznik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Co mi am tez sie pochwale, 14.06.2008 żenie sie, juz wszystko dopiete na ostatni guzik o stresie jeszcze nie mysle.

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    Kochani serdecznie Wam gratuluję!! obyżcie po żlubie byli bardzo, bardzo szczężliwi!! 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BIORĘ śLUB!"

Przewiń na górę