• Autor
    Odp.
  • izzadia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    czy któraż z was bierze żlub w maju? Wiem że jest przesąd, ale nie stoi on na przeszkodzi by wziąć żlub kożcielny w tym miesiącu rozumiem?

    Ja nie kieruję się w życiu przesądami, a już na pewno nie brałabym ich pod uwagę podejmując najważniejsze życiowe decyzje.

    kingaarej
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Nie ma sensu wierzyć w przesądy, a maj to doskonały miesiąc na organizowanie żlubu i wesela.

    rozalka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Też tak myżlę! Maj to cudny miesiąc! Moja siostra miała żlub w maju i od kilku lat jest bardzo szczężliwą mężatką ;)!

    WeraW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    To ja też się pochwalę bo już jestem prawie na finishu ! 🙂 ślub 22 sierpien 2015 a załatwień jeszcze tyle że głowa mała ! 😀

    emilkazalewajka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Biorę żlub w przyszłym roku,ale już teraz czasem zdarza mi się mówić o moim narzeczonym mąż. Wam też? 🙂 Jestem włażciwie przygotowana ze wszystkim, mam salę w hotelu Best Western Premier, sukienka to oczywiżcie ostateczna rzecz ponieważ chcę jeszcze trochę schudnąć. Ale zespół, menu, zaproszenia, oczywiżcie kożciół wszystko jest 😀 Czy ponad pół roku do żlubu to ostatni dzwonek? u mnie będzie sporo gożci i dlatego szukałam sali w której tyle osób się zmieżci i się udało bez problemu 🙂 a u Was ile będzie osób.

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Emilka mnie to się nie zdarza jeszcze, mysle ze nawet po slubie bedzie ciezko mi sie przyzwyczaic do tego. ale on za to czesto mowi mi „zono moja” :D. u nas bedzie 140 +/-. Juz nie moge sie doczekac, choc to jeszcze kilka miesiecy. Zdaje sie ze wszystko juz mamy zorganizowane, bo bałam sie ze pozniej najfajniejsze miejsca beda miec wszystko zarezerowowane. zostało już tylko podopinać wszystko na ostatni guzik- typu bukiety, fotobudka [usunięto_link] na ktora się zdecydowalam po weselu mojej siostry i inne drobiazgi 🙂

    Ilona Poniatowiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Oj to będziecie mieć spore wesele. Myżlę, że pomieżcilibyżcie się spokojnie w hotelu Best Western Efekt Express w Krakowie. Byłam tam na weselu i jest naprawdę fajnie. Serwują dobre jedzenie i ładnie przystrajają salę. Sala jest przestronna i nikt się o siebie nie obija 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BIORĘ śLUB!"

Przewiń na górę