• Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ale ja nie wiem po co wtrącacie swoje zdanie jak ono nic nie wnosi do tego tematu. Ok. nie jesteżcie gotowe na ciąże… bo to tego nie dorosłyżcie i tyle 🙂 i co tu więcej mordować ten temat ?

    Pamiętaj,że każdy przypadek jest inny. nie mierz wszystkich kobiet, które chcą mieć dzieci jedną miarą.

    No włażnie 🙂
    Ja bym chciała małą dzidzię… i się o nią postaram już za kilka miesięcy… 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    W sumie macie racje, nie każdemu jest potrzebne idealne życie, tzn skończone studia, odpowiednia praca, dom, wykształcony facet… Niektórym wystarczy 18 lat, rówieżnik pracujący dorywczo i wtedy można robić sobie dzidziusia. Niektóre babki wola przed 20stką brać się za pieluchy i gary i z tym też jest im dobrze. Więc życzę powodzenia.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Widzisz jestem jedną z osób które bardziej cenią rodzinę, miłożć, przyjaźń od pieniędzy… wiele razy się na tym przejechałam, ale jest wiele osób które to doceniły… i teraz mam naprawdę dobre układy z ludźmi na których mogę w 101% polegać 🙂

    Co do garów, pieluch itd. eee to nie jest takie złe… 🙂
    Zresztą ja zamierzam dalej się uczyć, nic mi w tym przeszkadzać się będzie… wystarczy chcieć, a nie ciągle się obijać i prosić wszystkich dookoła daj… bo ja nie mam 🙂

    Jeszcze jedno Józia, może to tymczasowa fascynacja tym… ale wiem jedno, że gdybym musiała już zająć się macierzyństwem… to, znaczy u wszystkich kobiet rodzi się taki instynkt macierzyństwa… to bym się żwietnie w tej roli spisała. są dziewczyny które o te dzieci nie dbają… i ja nie zaprzeczam…. że normalnie aż żal tych dzieci… no ale co zrobisz ?? Jak komuż nawet szkoda na gumki 🙂

    Mój facet nie jest rówieżnikiem, jest starszy, ma prace, stabilne w miarę zarobki. Przez moje posty „wnioskujesz” że nie jest dorosła, że to i tamto… ale nie wiem zupełnie po co ?

    Wiesz dlaczego tak się zawsze żmiałam z ciebie… bo naprawdę to co piszesz o mnie, to prawda jest w 180 stopniach inna. 🙂 Po za tym forum to nie jest całe moje życie, ani twoje, więc nie wiem jak możesz oceniać ludzi po wypowiedziach 🙂

    Wiesz dlaczego tak piszę ? Bo nie zamierzam się z tobą kłócić… ja może nie dorosłam do tego i tego, ty jeszcze nie dorosłaż to tego czy tamtego… ale każdy dojrzewa inaczej, w innej rodzinie… gdzież pisałaż że ja ciebie „nienawidzę”. Dziewczyno! Nie wiem nawet jak masz na imię? Józia ?? Nie wiem skąd jesteż, jaka jesteż… więc takie wypisywanie jest naprawdę poniżej normy… więc jeżli masz mi coż naprawdę ważnego do powiedzenia, to pisz na PW na GG… tam sobie pogadamy… swobodnie.. ale forum nie jest od tego by sobie stale wrzucać…a zauważyłam że praktycznie każda moja wypowiedz jest przez ciebie cytowana i komentowana 🙂

    więc, przemyżl to 🙂

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    venus…niedawno zakladalas watki, w ktorych jaralas sie niewybrednymi komentarzami kolegow eksfaceta na twoj temat niczym gimnazjalistka z prowincji. a teraz twierdzisz, ze dojrzalas do macierzynstwa? 😆
    .

    Jak zauwazyłaż te wątki były kiedyż, zauwazmy,że około lat 3 temu.Od tego czasu mnie tu nie było, nie wiesz jakim człowiekiem jestem i co wpływa na moje jakiekolwiek decyzje.
    Więc nie oceniaj!

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Widzisz jestem jedną z osób które bardziej cenią rodzinę, miłożć, przyjaźń od pieniędzy…

    No tylko ja wychodzę z założenia, że lepiej najpierw zapewnić sobie dobry byt (i nie poprzestać na tym), a dopiero potem rodzina.

    [usunięto_link] wrote:

    Wgdzież pisałaż że ja ciebie „nienawidzę”. Dziewczyno! Nie wiem nawet jak masz na imię? Józia ??

    Dla mnie nienawidzenie kogoż z racji tego, że ktoż napisał parę bolesnych postów jest zwyczajnie żmieszne. Dlatego ci to wypomniałam.
    Bo ty tak o mnie w jednym ze swoich 1300 postów napisałaż 😆

    [usunięto_link] wrote:

    zauważyłam że praktycznie każda moja wypowiedz jest przez ciebie cytowana i komentowana 🙂

    Taa? ty piszesz 35 postów dziennie, ja niecałe 3.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Dziewczyny przestańcie się licytować w tym czy lepiej najpierw zająć się karierą a potem domem,czy tez na odwrót.
    To jest indywidualna sprawa, więc nie rozumiem dlaczego jest to powodem kłótni 😕

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ale Józia tego włażnie nie rozumie 🙂
    Może ma jakież problemy w życiu i chce to odegrać na forum ?? Mnie to szczerze lata gdzież… bo dla mnie jej posty są nic nie znaczące.

    Po za tym zazdrożci mi tych 30 postów dziennie…. laska… żałosne 🙂
    Piszę, bo jestem aktywna na forum, i nikt mi tego nie zabroni 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Po za tym zazdrożci mi tych 30 postów dziennie…. laska… żałosne 🙂

    Zazdroszczę, też bym chciała pisać tyle, ale męczą mi się palce. I tylko i wyłącznie z tego względu nie pisze w tematach typu ” dla nabijaczy postów”. Bo gdybym tylko mogła chętnie robiłabym to.
    Zabawa w tego typu rzeczy jest tak ekscytująca…. 😆

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Dogryzłyżcie sobie? Wystarczy 🙂

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ona nie potrafi mi dogryźć bp jeszcze nie wyczuła mojego słabego punktu i pisze niedorzecznie 🙂
    Wystarczy. Powrót do tematu 🙂
    Heh, głupszemu ustąpię, co nie ?

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Uspokój sie i ty Maariolkaa , pamiętaj,że najwięcej mleka daje ta krowa , która najmniej ryczy,.
    Pozdrawiam dziewczyny!

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Czy na tym forum jest jakiż moderator?

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Venus o ty nie słyszałam 🙂 hehe, ale dobre 🙂
    Zauroczona są moderatorzy i admini 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Brak okresu !!"

Przewiń na górę