• Autor
    Odp.
  • mario05
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dlaczego każdy szuka super żrodków na antycellulit, są dobre żrodki wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej, no ale przecież najważniejsze jest ograniczenie alkoholu, fast-foodów i słodyczy oraz prowadzenie regularnego odżywiania. Jezeli już to zrobisz to na pewno pozbędziesz się kilku centymetrów w biodrach, a i skórka pomarańczowa zniknie. [/quote]

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    hmmm moj jeszcze takiego nawyku nie ma 😕 Moj ma wieczór+ łóżko+ przytulanie ale wtedy ja myk sie odwracam i chcąc nie chcąc drapie hihihihihihihi

    kassiulaa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    wracajac do problemu celulitu znalazlam pewnien sposob, aczkolwiek kosmetyk, ktory mi pomaga 🙂 nowa rolka Garniera zwyciagiem z cytrusów. uzylam jej kilka razy i widze juz poprawe. skora jest jedrniejsza a celulit mniej widoczny. warto sprobowac 🙂

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    no to chyba się skuszę

    kassiulaa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    no to chyba się skuszę

    według mnie naprawde warto 🙂 do tej rolki zalecane sa jeszcze 3 inne specyfiki jak peeling cukrowy, tonizujace mleczko do ciała i zel wyszczuplajacy z lipo-kofeina 🙂

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    peeling cukrowy….chyba coż mi się obilo o uszy, że to dobra sprawa 🙂

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    No ja ostatnio stosuje i jest…………..mmmmmmmmm…..mmmmm rewelacyjny a jak pachnie….mmmmm

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    To też będę musiała spróbować 🙂

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja zabijam skubanca od srodka .clarinol mi pomaga a od zewnatrz biore szczote i masuje okreznymi ruchami nogi i pupe:)sa efekty:)

    Moniika
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    A ja kupilam sobie krem Eveline z efektem rozgrzewajacym i zobacze jakie beda efekty 🙂 Stosuje regularnie razem z masazem i zobaczymy co to z tego bedzie 🙂

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    jeszcze mozna jak ciato paloszkami ugniatac ale to troszke bolia wole szczotke a czemu tak bardzo boicie sie wody zmiennej to sie po pewnym czasie robi przyjemne:)

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    uuuuuuuuuuu na samą myżl mnie trzęsie 😡

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    naprawde?:) wiem ze na poczatku jasne jest nieprzyjemnie ale teraz ja sie strasznie relaksuje przy tym i krazenie sie poprawia:)

    rabbitek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Podczas kąpieli nie zawsze pamiętam o ciepło-zimnej wodzie 😉
    A jeżli pamiętam to długo się tak nie pryskam..

    Pzdr 😉

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    no i bardzo dobrze te kapiele sa najbardziej skuteczne moja przyjacieloka robila i byly mega efekty:)powodzenia!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cellulit…"

Przewiń na górę