• Autor
    Odp.
  • blekitna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    afro_sisiac powiedz mi jak efekty ?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no wlasnie jak efekty minal juz miesiac chyba powinny juz jakies byc? u mnie po clarinolu juz wyraznie widac roznice 🙂

    Amavelle23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    zamówiłam przez allegro inneov cellulit w tabletkach, cena przystępna 65zł, wypróbuję i napiszę. choć cellulit zlikwidowałam całkowicie innymi metodami, to chcę wspomóc się od żrodka czymż 😀 już mała obsesja ale co tam :DD lepiej zapobiegac 😀

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ciekawe czy to wielomiesięczna kuracja?bo koszt byłby wielki,ale napiszcie czy warto chociaż spróbować.

    Amavelle23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    po miesiacu napiszę czy coż widać, testuję wszystko co możliwe na ten cellulit 🙂

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Hm, a próbowałas jakichż zabiegów kosmetycznych? np. lipo shock?
    podobno działają rewelacyjnie, ale trzeba ich kilka wykonac, żeby było widac efekty.
    jesli nie wiesz co to, to poczytaj [usunięto_link]

    A z domowych sposobów to i tak chyba najlepsze są masaże pod prysznicem 🙂

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    i pisze i pisze na tym forum i ciągle jestem klapeczką 🙁

    chilli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Dziewczyny a słyszałyżcie o takim nowym programie STOP-CELLULIT? Jest to niedawno opracowany program ale już podobno w coraz większej liczbie salonów kosmetycznych go stosują;) Polega on na terapii falą akustyczną połączoną z odpowiednia dopasowaną dietą. Co o tym sądzicie?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    i pisze i pisze na tym forum i ciągle jestem klapeczką 🙁

    :))

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Oj nie,ja mam dosyc brania takich tabletek.I nei bardz wierze w to ze tabletki czy inne takie specyfiki spowoduja ze zniknie mój cellulit.Ja akurat 3 mc temu robiłam zabieg mezoterapii cellucare,i jestem strasznie zadowolona z efektów zabiegu,wiec wybaczcie,ale nie wierze w takie rzeczy.Albo byc moze mój cellulit by nie ruszył bo był naprawde spory.

    andzia73
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja mam do sprzedania 2 opakowania tego preparatu;) Chcę je sprzedać gdyż nie jestem systematyczna, wiecznie zabiegana i to jest bez sensu… Dlatego jak ktoż by chciał odkupić, zwłaszcza ktoż z warszawy to proszę dzwonić 797419710 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cellulit Inneov !!"

Przewiń na górę