chlopak mnie upokarzal….

  • Autor
    Odp.
  • aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    🙁 hmm.. zwiazek co dzis to oznacza w moim przekonaniu malo juz co… bylam z gosciem 3 lata…oddlam mu wszytsko cla siebie i wiecej nawet… znaoislam glupie upokorzenia zabawy z innymi laskami na parkiecie … kolegow picie…. jakies fochy…i wogole obrazy i takie tam… a najgorsze jest to w tym wszytskim ze za kazde urodziny czy jakies znaczace daty chocby walentynki.. zawsze dostawalam zjaby i niewiem do tej pory o co… chyba tylko o to ze kupowalam prezant bo chcialam go decenic bo caly czas niby nie docenialam… a ost jak szedl na wyjazd do monu po imprezce z kumplami… uderzyl mnie i jak tu ufac komus… a tak go kochalam… nic ze mnie wyzywal i upokarzal…

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem już dawno nie powinnaż być z takim facetem, nikt nie zasługuje aby być tak traktowanym, wiem, że im jest się dłużej z kimż tym trudniej podjąć decyzję o rozstaniu, ale myżlę, że nic innego Tobie nie pozostaje, on się już nie zmieni, a na Twojej drodze z pewnożcią stanie ktoż, kto Cię doceni!

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Drań….
    Musiałaż okropnie się meczyc w tym chorym związku… Dlaczego facet potrafi tak namącic w głowie, że pomimo takich rzeczy nadal tkwi się w takiej rzeczywistożci.
    Dobrze ze juz nie jestescie razem. Napewno uda Ci się predzej czy pozniej znalezc osobe ktora cie bedzie kochac i szanowac

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    że tak zapytam po co z nim jesteż? bo go kochasz? fajna mi to miłożć… daj sobie z takim typem spokój… nie pozwól by cie tak traktował! chyba masz rozum? to pomysł o tym i go zostaw! pocierpisz trochę potem ci przejdzie.. ale nie będziesz już tak traktowana!

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Upokarzał? Czyli juz nie ma ku temu okazji? Ufff..
    Jeju… z takim typem to ja w ogóle bym się nie zadawała 👿 Nie wiem co w główkach takich gożci siedzi.. 😯 Co daje im takie upokarzanie drugiego człowieka…..kobiety? 😡 Czy ktoż mógłby mi to wytłumaczyć…

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Ja nie wytrzymałabym z takim kimż nawet godziny 👿 zabiłabym go po prostu ! nie wyobrażam sobie jaki to musi być ból bo na szczężcie nigdy tego nie przeżyłam. Mam nadzieje ze szybko o nim zapomnisz i znajdziesz kogoż kto Cię naprawde pokocha

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Współczuję. Postaraj się o nim nie myżleć i zając sie innym sprawami, żeby szybko o nim zapomnieć. Życzę Ci aby kolejna miłożć wszystko Ci wynagrodziła 😉

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Wiem ze milosc jest slepa-czasem mozna zniesc wiele jak sie kocha ale….
    Jak czlowiek sie sam nie bedzie szanowal-nikt go nie bedzie szanowac
    Badz silna-zostaw go a jeszcze spotkasz tego wlasciwego

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    🙁 wiecie dziewczyny.. ja bym chcila to wszytsko rzucic w cholere.. zaczac zyie od nowa.. bo jestem mloda jescze tyle przedemna…. ale czuje ze skoncze jak moj kolega jesli tak dlaej z nim pojdzie… na sznurku lub na zyle…. ciagle pisanie dzwonienie… mecznie mnie tekstami bedziemy „razem jak cudownie”…. czasmi sie juz gubie… zreszta juz sie zgubilam… z mojej glowy mam worek jakis smietnik nic nie poukladne a poszarpane… emocje ktore daja o sobie znak… bo bez przyczyny wpadam w agresywna zlosc… :(… a takie napady rozne sie moga skonczyc

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Skoro cały czas się narzuca postaraj się zmienić numer tel jeżeli jest to możliwe, a przede wszystkim mu nie odpisuj. Jeżeli odpisujesz to dalej będzie Cię bajerował pięknymi słówkami a Tobie będzie jeszcze gorzej.

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Ale niektóre kobiety tak mają, że lubią być upokarzane, nawet jeżli się do tego nie przyznają. Mój kolega twierdzi, że włażciwie wszystkie — ale to nie do końca prawda.

    Bo dlaczego tak się dzieje, że kobieta zostaje przy mężu, mimo że on ją bije? Bo się boi odejżć? Bzdura. Po prostu nie potrafi sobie poradzić w innym związku, bardziej normalnym, dużo kobiet nawet jeżli odejdzie — to później wraca do takich typów.

    Czy nie jest tak, że czasem pociągają nas ci faceci, którzy się nie płaszczą? Którzy są takimi trochę zimnymi draniami? Że kręci nas trochę taka adrenalinka? Albo jesteżmy z facetem, który jest taki zły dla innych (dla nas też, ale jakby mniej) i pęczniejemy z dumy, że zostałyżmy wybrane?

    To dla mnie trochę fenomen psychologiczny, nie rozumiem, czemu tak się dzieje, ale się dzieje często — wbrew logice i rozsądkowi.

    A co do aszity — życzę Ci dużo siły i odwagi, żebyż zrozumiała, co tak naprawdę jest DOBRE dla Ciebie. I dokonała wyboru zupełnie egoistycznie, z myżlą tylko i wyłącznie o sobie.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Moim zdaniem nie warto.

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    hmm.. dziewczyny to nie jest tak ze ja chce byc upokarzana czy mni to kreci.. bo jak moze podobac sie komus przemoc fizyczna czy psychiczna…ja zmianilam numer al eto nie problem sobie go dostac… albo jescze pozniej gdzies ja dostane a to ze tak znowu zrobilam… prosze was ja mam dopiero 20 lat…hmm.. nadzchodzi weekend i wiem ze przyjedzie… ehh… nawet rodzina na to wplywu nie ma bo kazdy mowi.. dziewczyno co ty chesz od takiego faceta… jest przystojny ma kase dobrze wychowany hehe….moze ktos mial podobnie.. npiszcie.. tak duzo lepiej sie czuje wiedzac ze sa jescze osoby ktorzy chca mi pomoc…

    Olowek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Dziewczyno! Przecież Ty masz DOPIERO 20 lat. A przedstawiłaż to tak jakbyż była u schyłku swoich dni, czarna rozpacz, myżli samobójcze…?! Zostaw gożcia bo to nie tylko przemoc fizyczna ale i psychiczna. Nie rozumiem jak można kochać kogoż kto rani?! Dla mnie jeżeli mój facet RAZ podniósłby rękę na mnie to moja miłożć by umarła, RAZ by mnie poniżył – moja miłożć by umarła! Jak można mówić że się kocha swojego kata i oprawcę!? Jak kat i oprawca może mówić, że kocha?! To absurd! Masz całe swoje piękne i młode życie przed sobą. I nie wmawiaj że nie przeżyjesz rozstania! Przeżyjesz, jeszcze raz pokochasz i będziesz szczężliwa. Szanuj siebie i nie pozwól sobą pomiatać bo chyba nie uważasz się za kogoż nic nie wartego, gorszego? Nie daj się stłamsić i poniżać. Facet się Tobą bawi, takie jest moje zdanie, a jak mu się znudzisz lub poszuka sobie kogoż innego (nową ofiarę losu) to prędko się odkocha i zostawi Cię. Czy nie lepiej odejżć z podniesioną głową, z poczuciem swojej wartożci?

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    ja wiem jak to wyglada… chodze do psychologa… bo wiem ze sam sobie z tym nie poradze, niewiem czy winic go za to czy nie… boje sie zblizyc teraz do kogo kolwiek… boje sie jakiego kolwiek zwiazku… moze dla niektorych jest to uzalanie sie nad soba… ale nie zycze komus zwiazac sie z chorobliwym zazdrosnikiem…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chlopak mnie upokarzal…."

Przewiń na górę