Chodzicie w szlafrokach?

  • Autor
    Odp.
  • Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Chodzicie w szlafrokach? i czy uważacie że również szlafrok może być seksowny?
    Podrzucam linka – oceńcie czy Wam się podobają, czy bylibyżcie w stanie kupić taki szlafrok.
    [usunięto_link]
    Jak macie – podrzućcie również proszę Wasze propozycję.
    Będę bardzo wdzięczny za szczere i prawdziwe opinie

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Oczywiżcie,że chodze w szlafroku-mam mięciutki,pluszowy,rózowy szlafrok,który uwielbiam 😀
    Ten,ktory Ty pokazałeż raczej nie przypadł mi do gustu.

    Khushi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Oczywiżcie, że można być seksowną nawet w szlafroku. Prawdziwa kobieta jest seksowna bez względu na to, co ma na sobie 😀 . A ja taka wiecznie zmarznięta, jak miałabym p****żć odcinek z łóżka do łazienki bez szlafroka?

    elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Nie korzystam ze szlafroka, nie sprawiłam sobie jeszcze takiego „z prawdziwego zdarzenia” 😉
    Ale w najbliższym czasie zamierzam sobie kupić jakiż ładniutki 🙂
    Czy kobieta może wyglądać seksownie w szlafroku? Oczywiżcie 🙂 Jak powiedziała moja poprzedniczka, prawdziwa kobieta we wszystkim jest seksowna, w cokolwiek by była odziana 😀

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ja w szlafroku jak do tej pory nie chodzę-planuję coprawda już od dawna zakup ładnego,sexownego szlafroczka ale zawsze są ważniejsze wydatkibo niestety za fajny szlafroczek trzeba dać ponad 100zł:( Chciałabym kupić albo taki milutki,puchaty albo taki sexowny,satynowy oczywiżcie czerwony lub czarny… W sklepach Donna mają żliczne…

    A teraz biegam do łazienki zazwyczaj w krótkim topiku na ramiączkach i w majtaskach lub króciutkich welurkowych spodenkach-mężczyzna zadowolony:))

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    A możecie pochwalić się swoimi szlafrokami? Jakie lubicie? Każdy ma swój gust.
    Chciałbym wiedzieć jakie są najbardziej popularne

    Lady_Kala – „mężczyzna zadowolony:)” zdziwiłbym się gdyby nie był 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Eee tam zaraz zdziwił:p Z Wami nigdy nic nie wiadomo! 😀
    Ja już wyżej napisałam jaki bym sobie chętnie sprawiła-teraz kolej na inne drogie Panie:)

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    ja już takie posiadam. dostałam go od mamy jako prezent. jest puchowy, niebieski i jest strasznie cieplutki. taki mam 'zimowy’. a na lato, mam cieniutki satynowy. czerwony. 🙂

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    A mężczyźni? podobają Wam się w szlafrokach?
    Spotkałem się z przekonaniem, że faceci często wyglądają nich…żmiesznie.
    no popatrzcie na nich 😉
    [usunięto_link]

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    fugees
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    hmmm szlafrok… nie noszę… jakoż nie mam takiego nawyku ;d może kiedyż, na starożć… ;p

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    na pierwszej fotce…koles wyglada jakby pozyczyl ten szlafrok od swojej dziewczyny.
    😆

    ogolnie nic nie mam do meskich szlafrokow, ale pierwszy…masakra:))

    sama uzywam szlafroka, ale wlasnie cieplego puchatego. satynowy? mam tyle seksownej bielizny, ze nie potrzebuje jeszcze seksownego szlafroka:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jeżli o panów na zdjęciach chodzi tooo raczej nie wyglądają zbyt atrakcyjnie w szlafrokach 😆

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    ani atrakcyjnie nie wyglądają, ani męsko też nie 😆 tym bardziej pan nr jeden

    mój facet ma szlafrok z którego zawsze zlewam 😆 ale że on nie przywiązuje aż takiej wagi do wyglądu, żeby nawet szlafrok mieć piękny, więc nich sobie nosi ten jak tak bardzo go lubi. chociaż moj żmiech zaowocował ostatnio jego słowami : 'chyba sobie musze kupić jakiż inny’ – więc jestem na dobrej drodze… 😀

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    ja nosze tylko jak wychodze z por prysznica i ide sie przebrac. bo mi to zimno ciagle jest. ale po domu to ogolnie nie chodze ani w szlafroku aniw pizamie. moj mezczyzna nie ma szlafroka ale chyba by mi nie przeszkadzalo zeby taki nosil, ale jjakis meski. a ja mam bialy i frote i z jednej strony nic w nim seksownego ale z drugiej jak wiesz ze pod spodem nic nie ma to chyba tez kreci.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Ja nigdy nie nosiłem, nie noszę i chyba nie zgłupieję, by nosić szlafrok, jako facet. No, wiecie – raz założyłem na próbę, by zobaczyć, jak to jest, ale przyjrzawszy się w lustrze zacząłem go czym prędzej zdzierać z siebie ku dźwięcznemu żmiechowi mojej dziewczyny. Facet w szlafroku wygląda dla mnie nieco ciotowato, zaż gdybym był kobietą nie umiał bym się przy takim podniecić. Wolę nosić jakież szersze koszulki. Wystarczy.

    Teraz o szlafrokach, a raczej szlafroczkach dla kobiet. Owszem, owszem, całkiem lux. I są takie wymyżlne, że palce lizać! Ma chyba ze dwa moja niewiasta i wygląda w nich super-szałowo. Wieczorem wprawdzie długo go nie nosi, ale rankiem przy żniadanku wzmaga apetyt. Tak że byłbym wdzięczny za Waszą wielomównożć w tym temacie, drogi Panie, bo ja chętnie poczytam i popatrzę. Dawajcie linki, proszę!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chodzicie w szlafrokach?"

Przewiń na górę