• Autor
    Odp.
  • Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    wszyscy lecza sie czosnkiem ale mi na przyklad nie sluzy czosnek tzn w duzych ilosciach istatnio i boli mnie watroba chyba sie nie nadaje na naturalne leczenie 🙁

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no czosnek jest ciezki dla watroby dlatego czasem nie pomaga i trzeba szukac innnych metod:) ja najpierr oceniam sytuacje czy wystarczy wypic mod rano czy juz lepiej wziac lek na przeziebienie

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    ooo miód lubie i dobrze znosze chyba jako jedyny, a czosnek tylko do obiadu i bardziej jako profilaktyka a nie leczenie

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    a moj braciszek wlasnie zlapal grype goraczka 40 stopni juz powoli sie martwie o niego

    szatynka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    no i jak się czuje braciszek?
    w sumie to przy tak wysokiej temperaturze przydałaby się interwencja lekarza no ale ten z kolei przepisze na pewno jakiż antybiotyk!!! może tabcin by pomógł!?

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    ooo to ladnei grypa atakuje ::( i jak brat szatynka ma racje momze tego sprobuj przynajmniej na te bole miesniowe?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    dziekuje kochane pomogl juz lata zdrowy i ciagle jest gdzies w biegu po grypie nie ma sladu 😉 za to mnie cos zlapalo teraz w przerwie swiatecznej i sie kuruje na szybko bo jutro sylwester prawda:) wziaelam tabcin i jutro lece przywitac nowy rok:)

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Ja ostatnio zauwazylam,ze mi ani miod,ani cytryna,ani nawet czosnek nie pomagaja. Za to jak raz duomox wezme,to cale choróbsko znika. Tylko przez 10dni trzeba pamietac o tabletkach. A do tego zadnej przyjemnosci smakowej,nie to co miodek albo czosneczek.Mhmmm.

    Code:
    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    To może być jakaż alergia, niekoniecznie przeziębienie. Na alergię nic Ci nie poradzę, ale na przeziębienie możesz łykać lakmil. On działa w naturalny sposób. A na gardło podobno żwietnie działają lody 🙂

    marasbone
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Na alergię może pomóc branie immuliny, ale oczywiżcie ona zapobiega incydentom alergii, a nie leczy ją. Mi to pomaga, biorę od ponad pół roku i nie mam np. wysypki po pomidorach, a wczeżniej zjadłem jednego i miałem całe łokcie i knykcie w czerwonych kropeczkach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chora w lipcu…"

Przewiń na górę