• Autor
    Odp.
  • Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ciesze sie bo spedze weekend z moim Miskiem i nie bedzie jego rodzicow bo ida na wesele 😀
    Oj bedzie sie dzialo 😈 Kapiele i te sprawy i akurat mi sie okres skonczy 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja sie ciesze fajnie spędzonego dnia. Najpierw była karuzela, potem drink, nastepnie obiad i deser w restauracji przy małym drineczku. Oj jak fajnie…

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ciesze sie,ze dzisiaj kolejne swieto z moim najukochanszym Misiakiem. 🙂 Dzis mija 2 latka i miesiac odkad jestesmy razem 😀 😆 Pozatym ciesze sie,ze kumpela jest w ciazy i bedzie miala chlopczyka ,malego sisiaka 😆 hihi .No i co jeszcze… hmm aaa! Ciesze sie rowniez,ze w koncu zaczynam w siebie wierzyc,doceniac i myslec optymistycznie a zazwyczaj jestem niedowiarek,i pesymistka na maxa! Czas na zmiany i brak nerwow! Lol kompletnie mi dzisiaj odbija chyba ? 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Gratulacje!

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Gratulacje!

    Dziekuje Myszko!:* 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja się cieszę,gdyż wszystko jakoż idzie w dobrym kierunku 🙂 Trochę mam na głowie i czsu mam malutko,le mimo wszystko jestem dobrej myżli 😀 Kreuję pozytywną rzeczywistożć… 😉

    Kasia_81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja mam z czego się cieszyć 😀

    Jestem żwieżutką mężatką i w poniedziałek jedziemy z mężem(oo jak to brzmi 😀 ) w podróż pożlubną do Tunezji, którą dostaliżmy w prezencie od naszych rodziców 😀

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam z czego się cieszyć 😀

    Jestem żwieżutką mężatką i w poniedziałek jedziemy z mężem(oo jak to brzmi 😀 ) w podróż pożlubną do Tunezji, którą dostaliżmy w prezencie od naszych rodziców 😀

    Zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Rowniez zycze milej i romantycznej podrozy poslubnej 😆 😉

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam z czego się cieszyć 😀

    Jestem żwieżutką mężatką i w poniedziałek jedziemy z mężem(oo jak to brzmi 😀 ) w podróż pożlubną do Tunezji, którą dostaliżmy w prezencie od naszych rodziców 😀

    i ja również życzę dużo szczężcia na nowej drodze życia! 🙂

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Zycze szczescia na nowej drodze zycia, milosci, wytrwalosci i oczywiscie upojnej podrozy poslubnej 😀

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Cieszę się, bo jest przy mnie Przyjaciel, który zawsze mnie wyciąga z moich dołków i potyczek z S.

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    a ja cieszę się, że mamy weekend… 😆

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    ja już dzisiaj się ciesze ze jutro wyplata i ide na zakupy 😆 😆 😆 😆

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ciesze sie,ze bylam wczoraj u fryzjera na jasnych pasemkach i mam bardziej blond wloski.Podobam sie sobie w koncu 😆 AA! Ciesze sie rowniez,ze kupilam sobie fajna czarna bluzke (wczoraj) .

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ciesze się,bo wszystko jakoż się uklada pomału no i moja impreza dziż(na którą mi sie iżc nie chce 😆 ).Taki ładny zestaw odzieżowy sobie przygotowałam,że aż nie mogę się doczekać kiedy to ubiorę 😀 Wyglądam bardziej wieczorowo niż imprezowo i bardziej na lata 20 niż na kiczowate karaoke,ale mi sie baaardzo podoba 😀 Oczywiżcie będziemy szykowac się już na sali i mam nadzieję,ze gożcie nie przyjdą wtedy kiedy na stole będzie istny kram z kosmetykami a ja ich będę witać z prostownicą w ręce(tak włażnie było na poprzedniej imprezie 😆 ).Trzymajcie kciuki za powodzenie przedsięwzięcia,bo od tego wiele zalezy 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cieszenie się :)"

Przewiń na górę