• Autor
    Odp.
  • Black
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Ja się ciesze, bo w końcu czuję się doceniona i potrzebna, a cholernie mi tego brakowało przez ostatnie 2 lata 🙂

    Poza tym wena wróciła, znalazłam parę ołówków i nie muszę się obkupywać znowu.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Cieszę się,bo poszłam z mamą oglądac meble,a zrobiłyżmy sobie spontaniczny shopping i mam nową bluzkę oraz dwie pary slicznych,optymistycznych… majtek 😀 😀 😀

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Zrobilam dzis pyszny obiad i teraz moge sobie leniuchowac do woli 😀

    Tweety
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    a ja się cieszę, że mnie już nic nie boli i mogę sobie z przyjemnożcią się zrelaksować 😆

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    a ja się cieszę że spędziłam miły dzień z Misiem.. pojeździliżmy na rowerach (na jakimż pustkowiu pedał mi się złamał.. z tego się nie cieszę 😛 ) później zatrzymaliżmy się na polanie.. Posiedzieliżmy chwile.. Poprzytulaliżmy się.. i w ogóle jakoż tak miło sobie porozmawialiżmy.. dawno tak nie było.. 🙂

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    ciesze sie ze ten zrypany kurs kasjerski sie konczy i juz jutro egzamin… ze tych wszystkich masek juz nie bede musiala ogladac nigdy wiecej 😈
    i ze mam takiego fajnego kolege w grupie ktory mnie wspiera 🙂

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    ja sie ciesze, ze jutro wyjezdzam 🙂 i bede juz w Polsce 🙂 do tego strasznie ciesze sie na wyjazd w gory z moim ukochanym 😉 mmm cudnie 😀

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Skończył się strajk 😀 Od jutra autobusy w Kielcach kursują normalnie. Nie będę musiała dreptać na praktyki na koniec miasta 2 godziny 😀

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    a ja się cieszę że wreszcie po kilku ładnych latach pracy awansowałam i mam wreszcie ludzkiego szefa (o dziwo mężczyzna, wczeżniej miałam szefa – kobietę i nigdy więcej ❗ – przepraszam w tym miejscu kobiety, które są szefami i są normalne) i już nie wstaje rano zestresowana i nie wracam z pracy zdołowana, wżciekła …. itp. 😆 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Pojechałam z kumpelą na zakupy,miałam tylko doradzać a kupiłam sobie bluzkę 😀 nie mogłam jej nie kupić…tak słodko wygląda… 😀 (mama powiedziała,że „ciażowa”… 😆 )

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Obciełam kumpeli włosy 😀 I wygląda całkiem niezle 😀 Jestem pod wrażeniem drzemiących we mnie talentów 😆 Aha no i załatwiłam salę na impreze 😀 Wkońcu sobie potańczę i napiję się wódki 😈

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Oj, Warn Girl ostrożnie z wątrobą.
    a ja sie ciesze bo dzis pay day !!! a musze juz isc do fryzjera i kupic sobie wreszcie jakies buty bo zimno

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Oj, Warn Girl ostrożnie z wątrobą.

    I kto to mówi 😉 😀

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Warn Girl moja watroba ma sie dobrze, wczoraj tylko 1 drink, ale pogoda dzis taka ze tylko siadac i pic – tylko co na rozgrzewke 🙄

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Cieszę się z udanego pobytu u rodzinki i fajniutkiego wesela siostry…
    i jeszcze,że złapałam welon panny młodej … mimo, że to nie mój pierwszy, ale ten sprawił mi wiele przyjemnożci.. oo jak miło 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cieszenie się :)"

Przewiń na górę