• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    coz…problem w tym, ze z idiotami przy jednym stole nie jadam.

    cóż, Parvi 😉 szkopuł w tym, że idioci są najczężciej inteligentniejsi 😀
    od tych normalnych
    od tzw. moNdrych uczestników stołu 😆

    w sumie i tak chętnie bym się z Tobą spotkał, by zobaczyć ktoż Ty 😯

    po pierwsze-badz tak uprzemy i uzywaj pelnej formy mojego nicku, bo nie czuje sie z toba na tyle blisko, abys mogl sobie pozwolic na zdrobnienia.

    po drugie…to milo, ze jestes zainteresowany moja osoba. ja twoja niezbyt.

    przy stole siadam z ludzmi madrymi. nie MONDRYMI. jesli ty dzielisz swiat na mondrych i idiotow…to przykre 😆

    elkaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja uwielbiam jeżć na mieżcie, ale w sprawdzonych miejscach, gdzie wiem, że nie wtopię kasy i miło spędzę wieczór. Wbrew pozorom takich miejsc nie jest wiele, nawet w Krakowie, gdzie jest teoretycznie mnóstwo barów i restauracji. Niestety koszty takiego jedzenia na mieżcie zmuszają mnie do domowych obiadków. 🙂

    Biteranka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ja barzo lubie chodzic do restauracji…to dla mnie taka namiastka luksusu…. zawsze zmamawiam jakas salate i porownuje w ktorym miejscu smakuje lepiej

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    A ja jak już wychodzę do restauracji to zazwyczaj zamawiam coż czego sama bym sobie nie potrafiła zrobić w domu, jak luksus to na całego

    Brenda
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ponieważ ja uwielbiam kuchnię indyjską, a umiem przyrządzić tylko kilka potraw hinduskich, to w knajpach indyjskich zawsze zamawiam max dodatków: samosy, papadamusy, naan, baje, i jakiż obiadek z ciecierzycy albo szpinaku. Pychota. Bogactwo przypraw i smaków.

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja uwielbiam jeżc placki po węgiersku i gulaszową zupe po węgiersku:):)
    takie smakołyki tylko w DOMINIUM!!!!

    Zielona_Koniczynka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Jeżli wybieramy się na jedzenie 'na mieżcie’ często odwiedzamy należnikarnie, Ja jadam na słodko (ostatnio w te upały jadłam z owocami i lodami – pychaaa) , a moje Kochanie lubi zapiekane z serem.
    Bywa że odwiedzamy kyfycy (kfc) i tam piersiątka i nózki, oraz ostatnio krunchera – pychaaaa…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    ostatecznie – oczywiżcie pomijając Parvati 😆 – bardzo lubię jadać w dobrych restauracjach – szczególnie w miłym towarzystwie i o miłej porze, o Boże! 😀

    PS. Parvi, a może jednak dasz się zaprosić na jakież żyjątka morskie przy plaży? mi się wciąż jakoż marzy 😆 dobra jak chcesz to mnie na wylot użmierć, o groźna ateistko! 😈 ja katol, przystaję na to wszystko 😉 dobra, możemy się sie zdobyć na jakiż kompromis, co do winka? już cieknie mi żlinka!… Parv, zapra!

    PS. Jakbyż miała problem z nawiązaniem kontaktu, to wal na forum głożno, co myżlisz o Hardzie… gdyż jestem twardziel, to cie nie zjadę w pogardzie 😆 hehe… dobra, koniec tych żartów… rzeczywiżcie chętnie bym pogadał nażywo, nie tylko z Parvi, ale i z innymi… macie jakiż pomysł? baaaaJ! 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co lubicie jadać w restauracjach??"

Przewiń na górę