Co na wesele

  • Autor
    Odp.
  • eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a bez ramiączek mogą być?
    a co lubisz? bo ja lubię mieć to czego ktoż nie będzie miał 🙂

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja bym nie zwracala uwagi na to co w danym kraju sie ubiera lub nie ubiera ide w tym w czym jest mi wygodnie nikt mi nie narzuci co mam sobie ubrac

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    bez ramiaczek tymbardziej nie moze byc,ponieważ nie wpuszcza jej do koscioła, we Włoszech trzeba miec zakryte ramiona i niezbyt krótka sukienke bo oni nie toleruja zbytniego rozneglizowania w kosciele, jest to zakazane. Napewno znajdziesz jakis ładny komplecik,który wpadnie Ci w oko, a żeby doradzic nie znamy Twoich upodoban 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jak to co?Sukienka do kolan bez ramiączek a na to bolerko z krótkim rękawem 🙂 Kolor??Bladozielony,beżowy,fioletowy, lub krwista czerwień 😉 sukienka nie mysi być z satyny czy tafty,może być z normalnego materiały,byle krój miała ładny 🙂

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Podoba mi się podejżcie Warngirl – kompromis 😉 Popełnić faux pas Rusałko, to nie sztuka. Obcowanie i poznawanie odmiennej kultury nie powinno wiązać się z dziecinną postawą 'a kto mi zabroni’ – wiecęj wyczucia, zapewniam, że w gruncie rzeczy nikt nie lubi, gdy obraża się jego estetyczne doznania (bo skąd niby choćby ten wątek o upodobaniu Polek do wylewających się wałeczków , hę? 😉 ) Poza tym, nie tylko włoski savoir vivre mówi o tym, że nie wypada być na weselu ubraną w suknię koloru czarnego czy białego, to raczej ogólnie przyjęta zasada (bynajmniej w odniesieniu do kontynentu europejskiego) 😉

    Tak więc Asiu23 – bez paniki, wbrew pozorom masz tyle możliwożci, że jak zaczniesz się przyglądać sukienkom w sklepie nie będziesz się mogła zdecydować przez nadmiar 😉 Wybierz kolor podkreżlający walory Twojej cery, krój i długożć takie jakie odpowiadają Twojej figurze (mając na względzie to o czym dziewczyny już wspominały) i baw się dobrze 😉 Postaw na elegancję – oto klucz do sukcesu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na wesele"

Przewiń na górę