• Autor
    Odp.
  • Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    polecam żwietna książke dla Kobiet „Krystyna Córka Lavranca” niestety nie pamietam autorki (skandynawskie nazwisko ktore nie zapadlo mi w pamiec) ksiazka jest przejmujaca, bardzo madra i wciagajaca. Dla kobiet lubiacych historyczne, romantyczne opowiesci. Autorka jest laureatka nagrody Nobla 🙂

    kwiatoo
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    a ja ostatnio przeczytałam „Cukiereczki” chińskiej autorki Mian Mian i polecam tą książkę wszystkim, którzy tak jak ja (kiedyż) myżleli lub myżlą, że chińska kultura różni się od naszej. to nieprawda, wszędzie na żwiecie młodzi lidzie mają te same problemy. polecam tą książkę włażnie dlatego, że otwarcie mówi o problemach zagubionych ludzi.

    Ordonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja skończyłam czytac ,,To” Stephena Kinga-dla mnie fantastyczne, uwielbiam sie bac:) ps.
    Wszędzie słyszę o tych ,,Cukiereczkach” Mian Mian, to jakas nowożc? Bo u mnie w mieżcie w księgarni jeszcze nie ma…

    Morelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Tak, Cukiereczki to nowa propozycja, zresztą bardzo ciekawa i wciągająca, bo główna bohaterka nie jest płaska i papierowa, ale tętni życiem w każdym z jego przejawów, nawet jak twierdzi, że umiera;) Na jakimż innym forum widziałam, że można ją wygrać, więc gdybyż była zainteresowana: [usunięto_link]

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ➡ „Potęga podżwiadomożci” Joseph Murphy
    ➡ „Sztuka perswazji czyli język wpływu i manipulacji” Andrzej Batko
    ➡ „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” Dale Carnegie

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ostatnio przeczytałam jakiegos Harlequina i… Glamura 😆 Wiem,jestem raka płytka…ale nie mam co czytac 🙁

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    ja wlasnie czytam kinga „komorka”
    narazie zapowiada sie dobrze ;P

    RudaMaruda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Jestem w trakcie „śniegu” Pamuka.

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    przerzucałam w ostatnim czasie głównie pozycje Cooka Palmera i Cobena, poza tym z mojej ukochanej literatury faktu „Jeden dzień Iwana Denisowicza” Sołżenicyna i „Archipelag GUŁAG”, a poniewaz studiuję fil. polska, nie moge ominąc klasyki polskiej. włażnie kończę „Noce i dnie” Dąbrowskiej, może akcja toczy się jak woda pod górę, ale stworzony portret kobiety jest swietny i w zaden sposób nie oddaje go film. Polecam cierpliwym 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    „Rozwód niedoskonały” Krystyna Nepomucka

    Tricky
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    „Zagubieni w Tokio” Marcina Bruczkowskiego

    Angela123
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Skończylam czytać Harrego Potera (proze się nie żmiac…) i jestem w trakcie Mam łóżko z racuchów… polecam 🙂

    Black_Leather
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Skończyłam „Dziewczyny z Potrofino” Grazyny Plebanek, ale nie polecam… Obecnie czytam biografię Madonny 🙂

    rupka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Spróbowałam przeczytać cyfrową wieżę (czy jakoż tak) Browna i odpadłam z nudów. I znalazłam w merlinie nowożć pt. Mam łóżko z racuchów J. Moriarty – i to był strzał w dziesiątkę. świetna książka, dobrze się czyta i dowcipnie napisana.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Renee Villancher „Moje skradzione życie”. Książka autobiograficzna. Polecam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co ostatnio przeczytałaż?"

Przewiń na górę