• Autor
    Odp.
  • morefire
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ojciec Chrzestny 😉 po obejrzeniu filmu… i niestety tu okazał się film lepszy od książki 😀 pierwszy raz mi się tak zdarzyło 😉

    karo99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Kończę czytać „Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia”- Piotr Milewski cudowna książka polecam serdecznie wszystkim którzy chcą zagłębić się w tradycje i kulturę Kraju Kwitnącej Wiżni.

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Samotnożć w sieci Wiżniewskiego,coż wspaniałego!! a teraz zaczęłam Siłę Nawyku – dobre!

    oskarr85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ostatnio przeczytałam Zaplątani Emmy Chase – lekka, urocza i zabawna historia o uczuciach – jedna z lepszych powieżci jakie przeczytałam w ostatnich latach. Obecnie czytam „Inferno” Dana Browna – autora „Kodu Leonarda da Vinci”.

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Włażnie czytam 🙂 „Widok z nieba” czyli najnowsza powieżć Clary Sanchez, żwietnie się czyta, polecam.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    „Nauka samodzielnego księgowania” Gieruszowej

    niedługo drugie podejżcie do egzaminu, a mi dalej nic do łba nie wchodzi….
    beczy

    Ooo25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    „PS Kocham Cię”, Cecelia Ahern. Trochę humoru, miłożci, rozczarowań, tajemnic. Ciekawa pozycja.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    „Dom na niebie”, o dziennikarce, która na ponad rok trafiła do niewoli w Sudanie. Jeżli ktoż lubi takie książki, polecam. Ja kupiłam z ciekawożci, skuszona recenzją na Czytam wszędzie [usunięto_link]. 🙂

    phili84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Lalke 😉 razem z dzieckiem – nie porwała mnie ta książka ;D

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Czytam włażnie nową książkę Kamila Janickiego „Damy ze skazą”. Czekałam na nią od zeszłego roku. Czytałam wczeżniejsze książki tego autora i bardzo mi się podobały. Uwielbiam historię, a dzięki tym książkom mogę poznać ją taką, jakiej nie miałam okazji poznać np. w szkole (ani w innych książkach, po które sięgałam) 🙂

    wiolaa7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czytam głównie kryminały i thrillery, z których mogę polecić choćby nową powieść Dana Browna „Początek”, oraz nowy tom „Millennium”. Mogę też poleć świetną książkę kucharską o czekoladzie „Zdrowy czekoholik” O. Ivanova – jest w niej wiele świetnych, nowatorskich przepisów na czekoladowe desery, w tym takich dla osób unikających cukru.

    PatrycjaMama
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    „Słodka bomba Silly” -M.Brzostowski, „Rodzinna wendeta” -T.Biedrzycki i „Prokurator” P.Świst ( ta ostatnia nie bardzo )

    matildaoxton
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Czytałem dużo o [usunięto_link]

    PatrycjaMama
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Teraz zabrałam się za Tess Geritesen

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Teatr złoczyńców – kryminał, taki z najwyższej półki i nie tlyko dla fanów gatunku. Niesamowicie wciągająca historia i do samego końca nie wiadomo jaka jest prawda… Bardzo dobry.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co ostatnio przeczytałaż?"

Przewiń na górę