• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A ja ktoż nie ma talentu do jeżdżenia?

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    talentu? 😛

    moim zdaniem każdy potrafi się nauczyć jeździć, ale nie każdy może się czuć dobrze/pewnie za kierownicą

    i gdy ktoż nie ma „talentu” do jazdy samochodem to niech nie jeździ nim,
    są inne sposoby 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Dla mnie prawo jazdy nie jest niczym imponującym. Albo jest, albo go nie mam. Specjalnie nie razi mnie jeżdżenie autobusem. Wręcz przeciwnie – wolę pójżć z facetem na spacer niż wszędzie p****żdżać samochodem bo tak wygodniej. A niektórzy faceci to jak już mają prawko to wszędzie by tylko jeździli. Uważam prawo jazdy za coż, co jest przydatne w zdobyciu pracy, ułatwia życie jeżli mieszka się poza miastem itp. Jeżli komuż nie jest specjaknie potrzebne, niezbędne i w ogóle to ma prawo go nie mieć i nie jest gorszy tylko dlatego, że nie ma prawa jazdy. Są też tacy, którzy do prowadzenia aut po prostu się nie nadają, lub tacy, których to nie kręci. Nie widzę w tym nic złego. Nie każdy musi być we wszystkim dobry.
    No, chyba że facet chce złapać laskę tudzież „blacharę” na auto. Ale do tego prawko też potrzebne w sumie nie jest 😀

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Wmówić można sobie wszystko. A przede wszystkim to, że się nie ma talentu.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Blachara to dziewczyna, która leci na kasę i auto. Jednak jeżli dziewczyna w prawie jazdy widzi po prostu objaw zaradnożci faceta to blacharą nie jest 😉

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    sa takie typy kobiet ktore lubią tak naturalnie, jak mezczyzna przychodzi bez niczego na spotkanie, i tym z furami opadają wtedy kopary. ale z drugiej strony ktora pogardzi tą skórą na siedzeniach – ta która wyrosla juz z tego

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    @zasadniczy wrote:

    A ja ktoż nie ma talentu do jeżdżenia?

    to tak jakby ktoż powiedział, że nie nauczył się czytać, bo nie ma do tego talentu.
    Weź się człowieku lepiej za to prawko, a nie truj na forum. 😀

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Na razie mi prawko nie jest potrzebne, poza tym mam ważniejsze rzeczy na głowie

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    😆 😆 😆 😆 😆
    no nie wierze jaki temat… prawko jest najwazniejsze 😆 😆 😆 😆 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Blachara to dziewczyna, która leci na kasę i auto. Jednak jeżli dziewczyna w prawie jazdy widzi po prostu objaw zaradnożci faceta to blacharą nie jest 😉

    Nie,nie,nie!Prawo jazdy nie jest dowodem na zaradnożć faceta-znam takich,którzy prawko sobie zwyczajnie kupili.
    Mój chłopak ostatnio spontanicznie zupełnie zorganizował ognisko,które sam rozpalił(wiem,wiem,banalny przykład) i to było dla mnie dosc imponujące.Jest zaradny i w każdej sytuacji umie sobie poradzić-ja to własnie chwalę 😀

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Warn, prawdziwa umiejętnożć jeżdżenia również się do takich umiejętnożci zalicza

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    prawko moze miec kazdy duren, nie wiem czy to jest jakas specjalna umiejetnosc..

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dla mnie jazda samochodem to kosmos 😆

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Tak, mów tak dalej, a rzeczywiżcie uwierzę, że w Twoim przypadku, byłoby to iżcie męskie osiągnięcie.
    Dla każdego, kto nie jeździł i nie ma o tym pojęcia, jazda samochodem to kosmos. I potem ten każdy zawsze zdaje. Więc bierz się w garżć 😉 powodzenia.

    agness
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    ha. przyszły mi na myżl laski z facetami, którzy zataczają samochodem kółka po mieżcie zamiast się p****żć na żwieżym powietrzu … szkoda paliwa 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sądzicie dziewczyny o facetach bez prawa jazdy?"

Przewiń na górę