• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja sie musze pochwalic, że mój facet wczoraj zdał egzamin na prawo jazdy:) strasznie sie cieszymy.
    a co do tematu, poznałam go jak nie mial prawa jazdy i nie miało to dla mnie znaczenia czy ma czy nie

    pozdrawiam

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @mrówka wrote:

    ja sie musze pochwalic, że mój facet wczoraj zdał egzamin na prawo jazdy:) strasznie sie cieszymy.
    a co do tematu, poznałam go jak nie mial prawa jazdy i nie miało to dla mnie znaczenia czy ma czy nie

    pozdrawiam

    Gratulacje dla niego. Pozdrawiam. Fajnie, że chociaż Ty miałaż normalne podejżcie

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    nie jestem dziewczyną ale się wypowiem, jak ja zdawałem kosztowało to jakies 500 zł. Teraz kosztuje 1500zł

    teraz bez prawka to jak bez nogi. Nie da się życ.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Zależy jak kto żyje. Ja na razie mieszkam z rodzicami, w dużym mieżcie i prawko nie jest mi póki co potrzebne 😉

    AniolStroz
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    @zasadniczy wrote:

    Zależy jak kto żyje. Ja na razie mieszkam z rodzicami, w dużym mieżcie i prawko nie jest mi póki co potrzebne 😉

    Stary… jakbyż je miał i samochód, to byż inaczej pisał i myżlał. Samochód to wolnożć. Bez auta czułem się przywiązany do domu i swojego osiedla. To takie swego rodzaju 4 kąty na kołach. Czy zimno, czy ciepło, czy słonecznie, czy pada żnieg/deszcz/mróz/upał… zawsze mogę polegać na swoim samochodzie, który da mi schronienie. Mojej potencjalnej i przyszłej partnerce również. Tak to działa.

    Magnesis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Trudno mi się nie zgodzić ze Stróżem. To co napisał to prawda. Wczeżniej jednak nie zdawałem sobie sprawy z roli samochodu w życiu człowieka. Generalnie sprawa jest prosta. Fura musi być i tyle.

    Nie chodzi tutaj o względy statusu społecznego, a raczej o wygodę i możliwożci. A własne auto daje ich po prostu nieskończoną ilożć.

    Ps.
    Do pracy tak czy inaczej jeżdżę ZTM. 😉 Metro r0xuje każde auto w godzinach szczytu:)

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    srodki komunikacji publicznej i taksowki daja duzo wieksza swobode biorac pod uwage moje umilowanie zlocistego trunku z pianka :d

    fura sie przyda jak bede mial rodzine, narazie jest calkowicie zbedna ;p
    do pracy/szkoly i tak bym smigal autobusem
    na impreze jechac fura jest bezcelowo, taksowki lepiej sie sprawdzaja

    jedynie przy dalszych wyjazdach fura jest przydatna ale zdarzaja mi sie na tyle zadko ze spokojnie moge smigac pociagami

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dziewczyny, a waszym zdaniem lepszy jest chłopak, który nie ma prawka, bo nigdy go nie miał, czy taki, który je stracił za jazdę po pijanemu, albo za punkty?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ale stary ja cie prosze
    przestan zadawac idiotyczne pytania ;p

    Magnesis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    srodki komunikacji publicznej i taksowki daja duzo wieksza swobode biorac pod uwage moje umilowanie zlocistego trunku z pianka :d

    fura sie przyda jak bede mial rodzine, narazie jest calkowicie zbedna ;p
    do pracy/szkoly i tak bym smigal autobusem
    na impreze jechac fura jest bezcelowo, taksowki lepiej sie sprawdzaja

    jedynie przy dalszych wyjazdach fura jest przydatna ale zdarzaja mi sie na tyle zadko ze spokojnie moge smigac pociagami

    Dlatego na takie eventy typu – nadmierne spożywanie alkoholu – wybieram się ZTM. No ale kwestia wyskoczenia gdzież na weekend, szybka potrzeba przemieszczenia się z miejsce na miejsce. Sytuacja awaryjna typu: choroba, nagły wypadek itp. Prawko i auto… nawet takie najgorsze, które po prostu jedzie do przodu, jest lepsze niż ich brak. 🙂

    Mnie osobiżcie szkoda kasy na taksówki, czasami jednak trza wrócić z Marymnontu na drugą stronę wisły… ale 25 PLN to nie jest jakaż wielka kasa. Czasami trzeba.

    Ale np. dzisiaj stolica zakorkowana od mojego domu. Wsiałem w auto, po czym wróciłem nim do domu i poszedłem spacerkiem na przystanek. 🙂 Zaoszczędziłem w ten sposób 20 PLN (paliwo w dwie strony), wkur…nie z powodu stania w niekończących się korkach i mogłem skupić się na przemyżleniu kilku spraw.
    Trochę odbiegłem od tematu. Nadal jednak jestem zdania, że prędzej czy później auto musi być. 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Dziewczyny, a waszym zdaniem lepszy jest chłopak, który nie ma prawka, bo nigdy go nie miał, czy taki, który je stracił za jazdę po pijanemu, albo za punkty?

    hahahah – najlepszy jest chyba taki który ma prawko i umie jeździć. Samochód to pewien rodzaj wolnożci.

    Takisobiechlopak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Mi to obojętne. O człowieku nie żwiadczy prawo jazdy, co nie zmienia faktu, że sam zamierzam je zrobić 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    O wartożci faceta już nie żwiadczy, ale o jego atrakcyjnożci już tak 😉

    leila
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    ja mam faceta bez prawka 😯 i w sumie sie zdziwilam, bo nie sadzilam ze ktos po 25roku zycia moze nie miec prawa jazdy…nie powiem troche mnie to denerwuje, no ale usprawiedliwieniem jest po prostu brak czasu na zrobienie go 🙂 ale nie wydaje mi sie, zeby jakakolwiek kobieta skreslila faceta tylko ze wzgledu na brak prawa jazdy…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam faceta bez prawka 😯 i w sumie sie zdziwilam, bo nie sadzilam ze ktos po 25roku zycia moze nie miec prawa jazdy…nie powiem troche mnie to denerwuje, no ale usprawiedliwieniem jest po prostu brak czasu na zrobienie go 🙂 ale nie wydaje mi sie, zeby jakakolwiek kobieta skreslila faceta tylko ze wzgledu na brak prawa jazdy…

    Niektóre na pewno by skreżliły

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sądzicie dziewczyny o facetach bez prawa jazdy?"

Przewiń na górę