• Autor
    Odp.
  • TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    @zasadniczy wrote:

    O wartożci faceta już nie żwiadczy, ale o jego atrakcyjnożci już tak 😉

    Tzn. co? Fura przedluza penisa?:)

    Snoky
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    duza fura xD

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @zasadniczy wrote:

    Dziewczyny, a waszym zdaniem lepszy jest chłopak, który nie ma prawka, bo nigdy go nie miał, czy taki, który je stracił za jazdę po pijanemu, albo za punkty?

    Weź mnie nie rozżmieszaj!
    Co to za pytanie wogóle?! 😆
    Jakoż nie uważam,ze posiadanie czy nie posiadanie prawa jazdy żwiadczy o 'fajnożci’ chłopaka… bez względu na to,dlaczego go nie ma 🙄
    Esz…Ty i te Twoje priorytety… 🙄

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Moim priorytetem jest zostać mężem blachary 😆 😆 😆 😆
    A tak na poważnie to prawie każda koleżanka ma chłopaka z prawkiem, a jak któraż ma bez prawka, to jest on macho ćpunem, który regularnie obijał innym mordy 😆

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    I wszytko jasne: Twoje nieco „inne” poglądy maja swoje źródło w żrodowsku w którym się obracasz…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Wiesz w grzecznym żrodowisku to ja się nie obracam, ale z patologią i złymi ludźmi też się raczej nie zadaję, po prostu towarzystwo dożć rozrywkowe 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ja nie znam żadnej koleżanki,która ocenia faceta po tym czy ma prawko i samochód czy nie (tzn jedną taka znam!).nie znam też żadnje,która ma faceta macho-ćpuna który obija wszytskim mordy…

    A moje towarzystwo nie jakież sztywniaki z kółka różańcowego!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja też aż tak dużo osób takich nie znam. Ten brak prawka to raczej mój kompleks i sam wyolbrzymiam to sobie. Zresztą ja mam sporo takich „manii”. Na punkcie niektórych rzeczy mam wręcz obsesję i manię, jak nie nerwicę natręctw (zęby to mógłbym myć 5 razy dziennie i to godzinami), przed każdym wyjżciem z domu myję zęby (i nie wyobrażam sobie jak można w miejscu publicznym jeżć jedzenie, po którym żmierdzi z buzi), a majtki i skarpetki też zmieniam przed każdym wyjżciem z domu. Wiele czynnożci robię wręcz rytualnie, obrzędowo i celebrująco, nawet mam w głowie zakodowane jak powinna wyglądać kolejnożci robienia różnych rzeczy podczas prysznica i toalety prze wyjżciem itp. Nawet rozbierając się zdejmuję rzeczy z garderoby kolejno w ustalonej przez siebie kolejnożci i porządku

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    A co za różnica czy ma to prawko czy nie? Jak nie ma auta to kartonik w niczym nie pomoże 🙂

    Mnie tam obojętne, ale wiadomo że samochodem wygodniej…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Tylko weźmy jedną zależnożć – większożć żonatych facetów prawko ma, a ci bez prawka to często starzy kawalerowie 🙄

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    a jaki to problem iżć na kurs?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja kurs skończyłem, oblałem parę egzaminów i nadal za bardzo chyba nie czuję o co chodzi w te klocki 🙄

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    cóż poradzę, ja kurs zrobiłam, wszystko zdałam i jestem z siebie dumna 🙂

    warto po prostu mieć, a może się kiedyż przydać…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    To w takim razie gratuluję 😉
    Ja planuję z czasem dokończyć, po prostu dla siebie, bo na pewno nie po to by zechciała mnie jakaż dziewczyna, która bez prawka by na mnie nie spojrzała 🙄 To ja mam się liczyć dla dziewczyny, a nie prawko 🙄

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    to jest akurat oczywiste, ale wiem po sobie że o wiele wygodniej mieć to prawko, więc życzę żebyż jak najszybciej zdał 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sądzicie dziewczyny o facetach bez prawa jazdy?"

Przewiń na górę