Co sądzicie o hipermarketach?

  • Autor
    Odp.
  • macabra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Jakie hipermarkety najczężciej odwiedzacie? Co Was w nich drażni, co w nich lubicie? Czym sie kierujecie przy wyborze sklepu?

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Nie mam „ulubionego” supermarketu. Zadko zreszta odwiedzam takie miejsca. Pod domem mam bazarek 😛
    Ale jak juz mnie poniesie na wieksze zakupy, to zawsze trafiam do reala. Ceny sa spoko i nie ma takich tłumów jak w pozostałych supermarketach.

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    W hipermarketach kupuję najczężciej produkty spożywcze, a te co kupuję są w każdym hipermarkecie i w tej samej cenie. Czasem kieruję się gazetką promocyjną w wyborze hipermarketu. Jednak najczężciej jest to Carrefour- bo najbliżej. Real ma fajną ofertę artykułów przemysłowych.

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Najczężciej bywam w Realu, bo według mnie są tam najmniejsze tłumy, nie ma kilometrowych kolejek, a tego nie znoszę. 😕
    Plusem takich sklepów są oczywiżcie ceny 😀 . Ja najczężciej kupuje tam chemię i jedzenie.

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    Też Real. Najbliżej mam i tanio jest.
    A widziałyscie nowa reklame Real’a? facet na rekach chodzi [usunięto_link]

    Madelaine5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja sama rzadko bywam w hipermarkecie, zakupami najczężciej zajmuja sie moi rodzice. Sama nic nie mam do takich sklepów, bo asortyment mają duży, ale ten tłok…

    laka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Madelaine5 ja ma dokładnie tak samo- najbardziej denerwuje mnie tłok i zamieszanie. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale z mojego dożwiadczenia- je żli musisz zrobic zakupy, a chcesz to zrobić bezstresowo- to do reala.

    Ideałem by było gdyby z głosników leciała muzyka powazna:->

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    chemia najczężciej makro a spożywcze to albo real albo champion bo blisko 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zazwyczaj kupuję w supermarketach.Do hipermarketów jeździmy 'od żwięta’ 🙂 dawniej czeżciej bywaliżmy w takich sklepach,ale to sie po prostu nie opłaca.Lepiej juz podjechać(co dla niektorych jest zabawne,że do sklepu do którego mamy 5 min drogi pieszo,jedziemy z bratem samochodem 😆 ) pod supermarket i tam nakupwac co trzeba.Zwykle na takie eskapady wybieramy sie przed żwiętami,bo jako rodzina z zamiłowaniem do okazjonalnych biesiad,musimy sie odpowiednio zaopatrzyć 😉
    Bez watpienia plusem hipermarketów jest to,że wszystko w zasadzie jets na miejscu;pieczywo,nabiał,wędliny,ryby,słodycze,chemia,kosmetyki itp wszystko mozna kupić za jednym zamachem,bez rozdrabniania się.Wybór tez jets większy niż w przeciętnym supermarkecie.Ale jednek trzeba umieć sie poruszać po tego typu obiektach.Mnie osobiżcie przytłaczaja ci wszyscy ludzie,którzy jezdżą tymi wózkami jak opętani,nie patrząc wogóle z czego zyją 😕 Cóż…co kto lubi…sa ludzie,którzy w niedziele calymi rodzinami wybywają w takie miejsca i zapewne dobrze sie bawią 🙂

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja uwielbiam hipermarkety, bo w jednym miejscu moge kupic wszystko, wpakowac to do fury i mam swiety spokoj. no i jest taniej niz w osiedlowych sklepikach, to bez watpienia:) plus mozna znalezc sporo nietypowych rzeczy, ja ostatnio spedzilam 10 minut szukajace mleka kokosowego ale sie udalo:) natomiast draznia kolejki i balagan czasami…

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Gdy jestem w Polsce, to zaopatruje się w Piotrze i Pawle. A tutaj w Niemczech- kupuję w Plusie, Lidlu i innych. Ale wybór jest o wiele większy niż w polskich odpowiednikach i jakożc wyższa. Chociaż nie, jeżeli chodzi o pieczywo i o mięso.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Ja mieszkam na głuchej wsi więc u mnie wycieczka do hipermarketu to nie lada wydarzenie 😀
    W takim sklepie zaopatrujemy się raz na miesiąc i kupujemy wszystko hurtowo, po 10 kilo mąki, cukru, makarony, chrupki do mleka, chemię.
    Ubrania, buty kupuję w sklepach których jest wiele w galerii hipermarketu. Oprócz tego jeździmy raz na jakiż czas do marketu budowlanego, bo nadal jesteżmy na etapie urządzania domu.
    Ale największe zakupy robię przez internet, nawet meble 😀 .

    moka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Lidl jest extra…i tani 😉

    paderskieryk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Plus
    -dużo artykułów w jednym miejscu
    Minus
    -zatłoczone, huk itp.
    – przy kasie produkty mają inną cenę

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    e’leclerc, tesco
    najczęsciej chemia, papier toaletowy, ręczniki papierowe, żrodki czystożci plus zgrzewka wody mineralnej itd
    zazwyczaj owoce i warzywa staram się w mniejszych sklepach lub na bazarkach, za pieczywm też hipersupermarketowym nie przepadam
    ale przydają się. ostatnio kupiłam zgrzewkę princessy kokosowej (i to tej promocyjnej) bardzo tanio 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sądzicie o hipermarketach?"

Przewiń na górę