• Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Dzieki dziewczyny!!Jestescie koffane! 😆

    Mykam spac. 😉 Pa,buzki:*

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jestem włażnie w pracy-zjadłam pyszne lody i teraz wypadałoby się położyć spać… nie ma to jak praca 😉

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Ciesze się, że w końcu powstał taki wątek dzienny 🙂

    a ja włażnie szykuję się do pracy 🙂

    MIłego dnia!!

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja rowniez ciesze sie,ze sie cieszycie,ze ja sie ciesze,ze odpisujecie na moj teamt hihi 😆 😆 😛

    A teraz co robie??Przed chwila wstalam aaaa!W koncu sie wyspalam a teraz gonie czas ,snaidanko i NAUKA! 😥 A taki upal ,by sie czlowiek poopalal ale nie ma lekko…jak zdam w niedziele to wrrrrrrrrrr….. to baluje,opalam sie i wariuje:D 😆

    Pozdro all 😀 Buziaki! 😉

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    WIDZE ZE temacik sie nadal, ja znowu w pracy, ale zaraz spadam bo jade z moim synalkiem do laryngologa. Mam nadzieje ze da mi spokoj z tym wycinaniem migdalkow, a zreszta i tak strajkuja. Wlasnie zjadlam kanapke, wypilam wode i juz odliczam do wyjscia. pozdrowionka i zycze milego dzionka.

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja wlasnie wrocilasm z zawodow ratowniczych dla szkol gimnazjalnych ktore organizowalismy teraz siedze przed kompem w majtkach i staniku bo taki upal……

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja hmm teraz mam przerwe bo sie ucze na egzamin ale narazie przerwa chociaz pare minutek tzreba odetchnąć 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Włażnie wróciłam ze szkoły i jem 😀 a za godzinkę zmykam oblewac urodziny kumpeli 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    siedze i dumam, pojechalalam kupic sobie jakas spudnice bo w portkach to mie przypieka co nie co ale przez ta chora mode nie kupilam nic. normalnie w zyciu byla jedna kiecka ktora byla ladna ale za krotka. posladki byloby mi widac.

    no i maz w pracy na noc. synus spi a ja znow sama z monitorem. na kolacje kefir kupilam ale chyba jak zjem to mnie zmuli na noc

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    XYZ ja tez chce sobie kupic jakas spodnice tylkow cale na mnie nie ma ja bym chciała taka dopasowana ale teraz sa takie rozszezane na dole wiec hcyba bede musiałaisc do krawcowej tylko musze materiał kupić

    a teraz opdoczywam po nauce na dzis dosć patrze na forum i pisze 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    marta spodnica u krawcowej wyjdzie ci drozej niz w sklepie.
    faktycznie rynek opanowaly falbaniaste kiece. ale wierze ze gdzies jest ta jedna i czeka na mnie 🙂

    za wypoczynkiem jezdzilam z mezem pol roku to za kiecka tez pochodze. najwyzej na zime dopiero kupie 🙂

    Polacy wygrali mecz w siatkowke 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    piwo pije i rozmawiam z rodzicami i jezdem tutaj 🙂
    wlasnie brat zadzwonil i jutro tez przyjdzie na moje urodzinki 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ETA cos sie nie pochwalilas co na urodzinki doslalas

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    rodzice mi dali 200 zl… od chlopaka dostane ale nie wiem co… a reszta nie dostalam nic… bo mowilam ze nie chce..

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wróciłam z oblewania(trafiłam do domu więc nie jest źle 😉 ).Teraz przydałoby się iżc spac,bo jutro z rana wybieram się na shopping 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co teraz robicie?"

Przewiń na górę