Co z tą Polską? Ch… z tą Polską!

  • Autor
    Odp.
  • mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    PiSuar to czerwona swołocz a Czerwony Gil, ten prymitywny babsztyl, bełkotał kiedyż, że Polską rządzi sama lewica, raz pobożna, raz bezbożna (w czym miała rację), a teraz sama się dorwała do koryta, chrząka równo i w swoim pijanym widzie wprowadza pomysły rodem z Korei Północnej. Ch… z tą polską.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ale ile tej swołoczy powierzyło swoje losy????

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Duzo. Nie sadze aby teraz Ci co to zrobili wtedy nie zastanawiali sie jak mogli nie wpasc na to, ze tak sie to skonczy.. wiem, bo glosowalam raz na tych raz na tamtych – mniejsze zlo. Ngdy bym nie wpadla, ze dojdzie do takiej stuacji… Ale narzekanie, ktore zdaje sie byc „chluba” polskiego narodu juz mi sie znudzilo… i chodzenie z kwasna mina, wkurzanie sie na politykow i rzucanie pod adresem ich i ich pomyslow calej wiazki epitetow tez mi przeszlo.. co mi to da, poza wzrastajaa agresja? absolutnie nic..

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Taaa, włażnie widziałem tą swołocz w telewizji z okazji wielkiego wydarzenia kożcielnego. Moherowy motłoch – zero pojęcia o gospodarce i tym jak funkcjonuje państwo. Ale na wybory to pierwsze. Zdychajcie czym prędzej! Dzięki takim idiotom tumanionym przez lata komuny i indoktrynacji kożcioła katolickiego mamy to co mamy – kartofle Giertycha, Leppera i złodziejski kraj.

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Wogóle to cale koryto rządowe wywołuje mdłożci włącznie z kaczuszką Jaruszką….. Jest jak alfons ze swoimi tanimi dziwkami Lepperem i Giertychem….kasa dla nauczycieli, górników i wpychanie swoich wypasionych d…psk w każde wolne miejsce…..
    I w tym Skrzypek będzie nam przygrywał czyszcząc mennice i nasze kieszenie.
    Paranoja bleeeeeee

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja juz od dłuższego czasu nie interesuję sie polityką… i tak nie mam na to wpływu a po co niepotrzebnie się denerwować. Ale jak sobie pomyslę to mnie k***…ca chyta 👿

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    No to cos wam zademonstruje, atak mala lekcja pogladowa

    [usunięto_link]

    I pozdrawiam, a przy kolejnyhc wyborach proponuje (sobie rowniez) intensywniej przemyslec, na kogo oddajemy swe glosy.

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Ja na osttanich samorzadowych poszlam, zaglosowalam na prezydenta miasta bo bylam pewna na kogo glosuje a przy reszcie poskreslalam WSZYSTKICH. Uniewaznilam swoje glos, jednoczesnie podnosza frekwencje. Ani nikt go nie kupi, nie wymieni.. bo nie ma na kogo glosowac tak naprawde i dlugo nie bedzie..

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No to cos wam zademonstruje, atak mala lekcja pogladowa

    [usunięto_link]

    I pozdrawiam, a przy kolejnyhc wyborach proponuje (sobie rowniez) intensywniej przemyslec, na kogo oddajemy swe glosy.

    Niezłe, niezłe…

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Dobry podpis busther, podoba mi sie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co z tą Polską? Ch… z tą Polską!"

Przewiń na górę