• Autor
    Odp.
  • werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    jak wyjeżdżałam do Grecji z moim lubym na 2 tygodnie to zabraliżmy chyba z pół reklamówki kremów z różnymi filtrami i balsamów po opalaniu. Zużyliżmy wszystko 🙂 W ostatni dzień to po opalaniu smarowaliżmy się oliwą z oliwek, którą kupiliżmy bezpożrednio od greckich chłopów. Mój tygrys wyglądał jak gladiator 😀

    ło no to pogodę mieliżcie żyletę normalnie… I nie poparzyliżcie się ani razu?

    radka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Bardzo mi się podoba porównanie do gladiatora 😀 Zazdrosć 😀 Oczywiżcie udanego wyjazdu 😀

    Jolla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Najlepiej zabrac kremy chlodzace .. te jeszcze po opalaniu, bo potem moze byc ciezko jak sie dostanie poparzenia. [usunięto_link] Poza tym jak sie nic nie wezmie ze soba to nic wielkiego. Zawsze sa zaziki- nadaja sie najlepiej na to zeby zachowac zdrowa opalenizne. Poprostu smarowac jogurt na skorze jak krem (Jedno jest wazne- zaziki bez czosnku) Moj brat byl w Grecji w tamtym roku [usunięto_link] i przyjechal superasnie opalony i sie to trzymylo wiecej niz 5 miesiecy…wlasnie dlatego, ze stosowal normalnie jogurt po kapieli.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    koniecznie maske i rurke, czysta woda i ciekawe rzeczy mozna znalezc. Kremy z wysokim filtrem, dla mojej raczej delikatnej cery i ciemnych blond wlosow i przynajmniej 20

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co zabrać do Grecji?"

Przewiń na górę