• Autor
    Odp.
  • kajaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witajcie…

    juz naprawde nie wiem z kim mam porozmawiac ,komu sie zwierzyc jak poradzic sobie z ta sytuacja w ktorej sie znalazlam…
    Postaram sie wszystko opisac i nie plakac przy tym…
    Otoz 2 lata temu rozstalam sie z chlopakiem kochalam go a on mnie tylko ze spotkalismy sie nie w tym czasie kiedy powinni bylismy sie spotkac ja nie bylam gotowa na zwiazek powazny i sie rozstalismy i on wyjechal …
    Dopiero po jego wyjezdzie zdalam sobie sprawe ze to on on i nikt wiecej bedzie moim partnerem na zycie…
    Przeplakalam wiele nocy ,plujac w sobie w twarz ze nic nie zrobilam by go zatrzymac…
    na poczatku sie odzywal,czasem dzwonil…a pozniej kontakt sie urwal….
    Ja zaczelam spotykac sie z innym chlopakiem chcialam zapomniec,ulozyc sobie zycie (ale wiedzialam ze to nie on)
    Wszystko jednak sie zmienilo ,mam teraz caly czas kontakt z poprzednim chlopakiem kocha mnie bardzo i wraca za 10 miesiecy i chce wrocic do mnie i ja tez tego chce bardzo bardzo bardzo najbardziej na swiecie….
    Wszystko byloby dobrze bo moglabym zostawic terazniejszego chlopaka,ktory mnie bardzo kocha bo ja nic do niego nie czuje…nic…
    Ale laczy nas bardzo duzo…jestem w pierwszych miesiacach ciazy…
    spadlo to na mnie jak grom z nieba nie potrafie sie z tym uporac co mam zrobic ? co z moim ukochanym? co z moim zyciem? jak ukochanemu powiedziec?Piszac to peka mi serce,jak mam sobie z tym poradzic?
    pomozcie mi…napiszcie co o tym myslicie..ja naprawde nie mam komu tego powiedziec…

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Łuuu… to Ci sie pogmatwało..
    Widać tak jakos mialo byc..
    Jedna wazna rzecz – czy ten Twoj byly chlopak, ktory chce do Ciebie wrocic wie o dziecku?
    Widzisz.. problem w tym, ze nie ma gwarancji ze ten chlopak zaakceptuje fakt, ze masz dziecko zinnym i moze byc to dla Niego bariera nie do przejscia.
    Druga rzecz apropo obecnego zwiazku.. Jesli nie kochasz ojca swojego dziecka to dobre Ci radze rozstan sie z nim a nie tworz fikcyjnej rodziny. W tym ukladzie beda cierpiec wszyscy. Ty jako ze nue jestes z kims kogo kochasz, on ze Ty go nie kochasz i jestes z Nim tylko przez wzglad na dziecko – tym samym zadne z was nie bedzie moglo sie zwiazac i zaczac prowadzic w miare normalne zycie a tzrecie, co uwazam najwazniejsze – dziecko – rowniez nie bedzie szcesliwe majac za rodzicow nie kochajaych sie ludzi ale bedacych e soba z obowiazku. Skrzywdzicie je chcac jak najlepiej… Lepiej zeby sie naucyzlo, ze potrafiliscie sie uszanowac na tyle by sie rozstac ale pelnic obowiazki rodzicow, choc z dala od siebie, niz ma wyrastac w tmosfere obludy i braku wzorca milosci. Calos mojego wywodu jest poparta tym, ze sama piszesz, ze nic do Niego nie czujesz. JA Ci nic wmawiac nie chce….

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    przede wszystkim musisz powiedzieć o tym temu chłopakowi bo jak juz Erill wspomniała nie wiadomo czy to nie będzie przeszkodą
    Aco do ojca dziecka to nic na siłę… chociaż kto wiejesli to dobry człowiek to i moze miłożć zakwitnie – czas pokaże. Ale nie bierz z nim żlubu tylko ze względu na dziecko, bo taki związek długo nie przetrwa

    kajaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dzieki za rady,musze jak najszybciej powiedziec o tym temu ukochanemu,a z drugiej strony nie wiem jak mam to zrobic ,myslalam o napisaniu tradycyjnego listu na kartce moze tak bylo by lepiej niz przez telefon? ciezko bedzie ale wiem ze musze to zrobic.aj ciezko mi naprawde…

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    list dobra sprawa… da mu czas do namysłu

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    no pomieszało się to zycie! swojego ukochanego sprawdzisz na 100 proc, gdy mu powiesz o ciąży! jeżli bardzo bardzo cie kocha tj myslisz to zaakceptuje Twoja sytuacje i pomoże Ci. Tak to niestety jest, że kochając jednych krzywdzimy drugich!

    kajaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dziewczyny ja nie wiem jak ja mam to zrobic ,nie wiem jak mam napisac do niego ten list, jak zaczac, nie mam pojecia i co mam powiedziec i jak powiedziec dla terazniejszego faceta o tym wszystkim/ jestem tchorzem! A najgorsze jest jeszcze to ,ze wam o tym nie powiedzialam ze jak z ukochanym doszlismy do wniosku ze jak wroci to bedziemy razem to spotykalam sie z obecnym i wtedy wszystko sie poplatalo :(:(:( pomozcie mi prosze bo ja sbie nie dam rady 🙁 wczoraj ukochany dzwonil tak pieknie rozmawialismy a mi tylko lzy kapaly….jak to zrobic by wszystkim bylo dobrze 🙁

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    dziewczyno weź się w garżć to, że musisz o tym powiedzieć jest sprawą nieuniknioną- do ukochanego napisz list powiedz, że go kochasz itp że jestes w ciązy z innym i daj mu czas do namysłu do niczego go nie zmuszaj, niech sam podejmie decyzję- tylko niech to nie trwa wieki. A ojcu dziecka powiedz, że jestes z nim w ciązy ale musisz sie zastanowić co dalej[bo pewnie będzie chciał żlub] nie wiem za bardzo jakie mocne uczucia żywisz do ojca dziecka bo moze być tak, że gdy spotkasz się z ukochanym to czar pryżnie[ czasami zbyt mocno kogos idealizujemy] a twoja prawdziwą miłożcią okaże się wtedy ojciec dziecka. jestes w trudnej sytuacji lecz nie ma sytuacji bez wyjżcia… każdy ma jakież przeznaczenie. Głowa do góry i więcej odwagi bynajmniej sprawdzisz czy twój ukochany cie naprawde tak bardzo kocha.. nie bój się niczego

    kajaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jeju nawet nie wiesz jak takie slowa mnie podnosza na duchu,brakuje mi teraz wiary w siebie i potrzebuje takiego kopa ,strzala energi i sily by sie calkowicie nie poddac, dziekuje. ja wiem ze musze to zrobic tylko ze to jest strasznie trudne.Zaczynam pisac list..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co zrobic?"

Przewiń na górę