• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a ty jakich pisarzy lubisz? 😆 😉

    bo tak szczerze…coz mnie obchodzi „twoj profesor od laciny”? moje zdanie o naukowcach-humanistach jest hmmm…niezbyt dobre.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    dobrze, więc po raz kolejny wytłumaczę- nie musi obchodzić Cię profesor, sęk, żebyż sobie może jego słowa do serca wzięła i zaczęła być trochę bardziej ambitna, a nie satysfakcjonowała się byciem w tej pierwszej dziewiątce, którym trzeba mówić jasniej, bo jak nie, to będą nieporozumienia..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    dobrze, więc po raz kolejny wytłumaczę- nie musi obchodzić Cię profesor, sęk, żebyż sobie może jego słowa do serca wzięła i zaczęła być trochę bardziej ambitna, a nie satysfakcjonowała się byciem w tej pierwszej dziewiątce, którym trzeba mówić jasniej, bo jak nie, to będą nieporozumienia..

    moja ambicja nie musisz sie martwic:)))

    daruj sobie i nie rozsmieszaj mnie 😆

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    żmieszka z Ciebie 🙂

    strasznie łatwo Cię rozżmieszyć. No ale to chyba dobrze, ciesz się z tego 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    żmieszka z Ciebie 🙂

    strasznie łatwo Cię rozżmieszyć. No ale to chyba dobrze, ciesz się z tego 😆

    sluchaj…odpusci sobie jakies proby sporzadzania mojej charakterystyki.

    bylam juz dla ciebie dziewica, niezaspokojona dziewica…teraz jestem nieambitna smieszka…

    osmieszasz sie.

    nie potrafisz korzystac z forum, nie umiesz dyskutowac, nie radzisz sobie z dyskutantami o wiekszym iq, wiedzy. doswiadczeniu zyciowym, innej sytuacji zyciowej…to sobie odpusc. po prostu.

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Nie ma nic gorszego jak obrażanie sie na forum,ja jestem pacyfistką i mówię Wam,że miesiąc pożlubny spędzilam-będąc co drugi dzień-w gabinecie ginekologicznym 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moze trzeba bylo wczesniej zadbac o zdrowie…

    moze uniknelabys ochoty na zdrade i cichych dni.

    😆 😆 😆

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nie ma nic gorszego jak obrażanie sie na forum

    włażnie.
    gdyby tak uważali wszyscy korzystający z forum nie byłoby obrażania i niepotrzebnych, przykrych docinek… echh, to nie ja, to ktos inny z forum korzystac raczej nie potrafi. przezyjemy to jakos, nie?

    moze trzeba bylo wczesniej zadbac o zdrowie…

    moze uniknelabys ochoty na zdrade i cichych dni.

    porażka..

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Zapalenie jajnika podczas ciąży malo ma wspólnego z dbaniem o zdrowie,to po prostu przychodzi i już
    Nie sądze abyż była odpowiednia osobą do oceniania mnie……..
    Ty raczej nie masz szans aby skoczyć w bok, bo Twój jad działa raczej odstraszajaco 😆
    A ciche dni…….,cóż,jesteż chyba za smarkata by wiedzieć,że z nich są same korzyżci……..

    Assha,są ludzie,ludziska i parapety 😆 😆 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Zapalenie jajnika podczas ciąży malo ma wspólnego z dbaniem o zdrowie,to po prostu przychodzi i już
    Nie sądze abyż była odpowiednia osobą do oceniania mnie……..
    Ty raczej nie masz szans aby skoczyć w bok, bo Twój jad działa raczej odstraszajaco 😆
    A ciche dni…….,cóż,jesteż chyba za smarkata by wiedzieć,że z nich są same korzyżci……..

    Assha,są ludzie,ludziska i parapety 😆 😆 😆

    fakt…nie mam szans. ale z nieco innych przyczyn.

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    normalnie żal.pl

    Angelika J
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    A czy ktos mowil, ze w podroz poslubna to obowiaskowo za granice trzeba wyjezdzac. Jesli ktos ma mniej pieniedzy to moze wybrac inna opcje. My np. bedziemy zwiedzac nasz piekny kraj i wcale mie musimy wydawac na to mnostwa pieniedzy. A kolezanka, ktora w tym roku brala slub byla po prostu w gorach i byli bardzo zadowoleni.

    supersluby.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Racja! W Polsce jest mnóstwo pięknych zakątków!
    Warto je wszystkie zobaczyć, chociażby po to by potem nie narzekać jaki to mamy brudny, brzydki kraj.

    mariarrr
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Racja! W Polsce jest mnóstwo pięknych zakątków!
    Warto je wszystkie zobaczyć, chociażby po to by potem nie narzekać jaki to mamy brudny, brzydki kraj.

    u nas tez coż się znajdzie, a jakież egipty i tunezje to już takie popularne…

    skorpionik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja miałam to szczężcie że szefowa dała mi w prezencie tydzień w Egipcie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co zrobić, gdy kogoż nie stać na podróż poslubną?"

Przewiń na górę