Co zrobic zeby facet zaczal golic intymne czesci ciala?

  • Autor
    Odp.
  • kukulka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Tocze o to boj z moim facetem od dluzszego czasu i kompletna klapa;( nie chce i juz, a mnie to naprawde przeszkadza….no dobra uzywa wody mydla tez mu sie zdarza ale co z cala kosmetyczna reszta? macie tez podobnie?

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    😯 Nie mamy podobnie.

    Ania77
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja nie mam takiego problemu….Nie wiem co Ci poradzić

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Może niech zmieni faceta. Na takiego, który używa mydła, a nie „zdarza mu się”.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ale chodzi Ci tylko o to, że chciałabyż aby się depilował czy tez o to, że nie dba dostatecznie o higienę? Bo jeżli tylko o owłosienie to jak facet sie uparł to nie wiem czy go przekonasz. Ale próbuj próbuj – powiedz, że chciałabys zobaczyc jak to będzie (nie mów czasem że masz wstręt do tych włosów czy cos w tym stylu)
    Ale jeżli chodzi o higienę (bo tak po trosze to wynika z Twojego postu… To ja bym faceta zmieniła. Zeby nie wiem co to nie mogłabym się związac z kimż kto nie wie do czego służy mydło woda i szampon 😯

    balwan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Bo to jest tak, że czego się mały bałwanek nie nauczy, tego duży bałwan nie będzie umiał. Nie wiń siebie. Wiń teżciową 😈 😈 😉

    kukulka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    hm, a moze mu kupic depilator na gwiazdke??:D

    bernasia5
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ale przeszkadzają Ci włosy? Czy chodiz o to, że facet niedostatecznie dba o siebie?
    Jesli to pierwsze, to może powiedz mu to delikatnie zasugeruj, jak drugie, to kup mu pod choinkę jakiż ładny zestaw kosmetyków:)

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    to kup mu pod choinkę jakiż ładny zestaw kosmetyków:)

    plyn do higieny intymnej 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Idź z nim razem pod prysznic i użyj kilku kosmetyków na nim, pokaż mu co do czego służy.
    A nawet zaproponuj, żeby wziął golarkę,zrób to nawet sama, może problem, z tym, że nie wie jak się za to zabrać 😉
    Powodzenia!

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    to kup mu pod choinkę jakiż ładny zestaw kosmetyków:)

    hehe, któraż skorzystała?

    Jeniffer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    mój też nie chciał 🙂 ale któregoż razu po imprezie rodzinnej jak smacznie sobie spał po procentach wziełam do ręki maszynkę elektryczną i się przejechałam po intymnych sprawach – nawet nie drgnął 😆
    zauważył na drugi dzień gdzież po południu 👿 nie mogłam ze żmiechu 😀 i satysfakcji oczywiżcie dodałam ,że tak jest sexowniejszy 😳

    i od tego czasu n ie ma problemu 😉

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Ja tam nie wiem, ale do mnie jakoż męska depilacja nie przemawia;) Trochę to chyba takie „niemęskie”, nie sądzicie? Choć zapewne wszystkie firmy z branży kosmetycznej byłyby zachwycone, gdyby udało się stworzyć nowy segment na rynku, przekonując mężczyzn (tak, jak kiedyż kobiety), że depilacja jest im do życia niezbędna…

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja tam nie wiem, ale do mnie jakoż męska depilacja nie przemawia;) Trochę to chyba takie „niemęskie”, nie sądzicie? Choć zapewne wszystkie firmy z branży kosmetycznej byłyby zachwycone, gdyby udało się stworzyć nowy segment na rynku, przekonując mężczyzn (tak, jak kiedyż kobiety), że depilacja jest im do życia niezbędna…

    heh, też tak uważam…

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Jeżli chodzi o higienę to wspólna kąpiel może być miłą grą wstępną 🙂

    a co do włosów tam to może zaproponuj wyminę.. on Ciebie tam ogoli, a Ty jego, też może być przyjemnie.

    w ostatecznożci może go przekona, że bez owłosienia wydaje się większy 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co zrobic zeby facet zaczal golic intymne czesci ciala?"

Przewiń na górę