częste spotkania

  • Autor
    Odp.
  • aniap2020
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Co sądzicie na temat widywania sie z chłopakiem co drugi dzień. Czy powinno sie robić przerwy na odpoczecie od siebie na conajmniej 3 dni? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    To chyba indywidualna sprawa. Wystarcza raz na tydzień? Ok. Inni z kolei będą chcieli miec siebie 24/7. Myżlę, ze nie ma na to żadnej reguły.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Przez caly czas znajomosci z moim mezem byl tylko jeden dzien,w ktorym sie nie widzielismy. Znamy sie 3.5 roku.
    Mysle,ze spodkania co drugi napewno nie sa przesada.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    @Onione wrote:

    Ja nie mam wyboru 😉

    Mieszkamy razem. 😀

    jw:)

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Tiaa… a my się widzimy co 3 tygodnie 😕

    malgosiagosia87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja z moim mężczyzną widuje sie w żrody, piątki, soboty, niedziele….Tak juz jest od 3lat ale ostatnio juz zaczynamy sie zastanawiac nad wspólnym zamieszkaniem ale jeszcze nie wiem czy jestem gotowa na takie zmainay…są z tego wielkie korzysci, bedę miałą moje kochanie cały czas blisko, ale tez jest wiele wad…

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja z moim mężczyzną widuje sie w żrody, piątki, soboty, niedziele….Tak juz jest od 3lat ale ostatnio juz zaczynamy sie zastanawiac nad wspólnym zamieszkaniem ale jeszcze nie wiem czy jestem gotowa na takie zmainay…są z tego wielkie korzysci, bedę miałą moje kochanie cały czas blisko, ale tez jest wiele wad…

    Anom… my mieliżmy zamieszkać razem od lipca. Chciałam przenieżć się na studia zaoczne, wyjechać z Kielc i iżć do pracy. Wydawało mi się, że jest to super pomysł 😀 Jednak teraz cały plan poszedł w niepamięć, bo nie mam najmniejszego zamiaru go zrealizować… 🙄 I nie dlatego, że przestało mi na tym zależeć… te rozstania niekiedy są męczące, ale mimo tego nie czuję się gotowa na wspólne zamieszkanie… 🙄

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem, to sprawa jak najbardziej indywidualna – nie da się raczej wyznaczyć,ze wtorki, żrody i soboty należa dla nas,a reszta to co??:)

    Moze ustalcie sobie, kiedy chcecie spedzać czas w inny sposób niż razem,albo sie informujcie,ze macie ochotę na coż innego niz wspolne wyjscie:)

    I nie będzisz sie stresować ile spotkań w tygodniu macie odbyc ,a ile nie:)

    Życzę Ci wspaniałage wspolnego czasu z ukochanym:)

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    My się spotykamy żrednio 3 razy na tydzień, ale znam też takich, którym raz na tydzień wystarczy. To chyba jednak bardzo indywidualna sprawa.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    @Onione wrote:

    Ja nie mam wyboru 😉

    Mieszkamy razem. 😀

    U mnie podobnie 😆 😆 Ale wiecie co?
    Nie narzekam 😆

    Gdy mieszkaliżmy osobno widzieliżmy się codziennie po zajęciach…mimo, że studiowaliżmy na jednym wydziale i w jednej gr 😉 Tak więc wychodziło na to, że spędzaliżmy z sobą nawet po 16godz. dzień w dzień i nigdy nie mieliżmy dożć. Teraz, gdy mieszkamy razem nadal chcemy tylko więcej i więcej…choć przyznaję – nie studiujemy już na tej samej uczelni ;D Zatem…to zdecydowanie indywidualna kwestia 😉

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    co to za pytanie?
    hehe.. jak sie kogos kocha to chce sie z nim byc caly czas. a ustalanie sobie normy widzen sie to bez sensu. „nie dzis sie nie zobaczymy-musisz poczekac jeszcze pare dni!” to głupota

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    no włażnie, dziwne pytanie. spotyka się chyba wtedy kiedy ma się na to ochote i czas, wyznaczanie ilosci dni w tygodniu wydaje mi sie naprawde dosc zabawne 😀

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    @Onione wrote:

    Ja nie mam wyboru 😉

    Mieszkamy razem. 😀

    ja tyż 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Spotykam się z chłopakiem, jak mam czas. średnio 3 razy w tygodniu. Za często też nie można, bo wtedy może wkrażć się rutyna.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Za często też nie można, bo wtedy może wkrażć się rutyna.

    Ta…ale to chyba w okresie jakichż pierwszych nastoletnich miłostek, bo odnosząc to do normalnego zdrowego związku dorosłych i dojrzałych ludzi, tekst pt.” może wkrażć się rutyna” brzmi jakoż tak…dziwnie, nieodpowiednio…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " częste spotkania"

Przewiń na górę