• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wazne jest przede wswzystkim to, jakie kto ma jaja.

    😆

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    moim zdaniem nie ma pod warunkiem ze facet nie ma mikropenisa (czyli jakies 5 cm) ale juz nie ma roznicy czy 15 czy 20

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @bożenka wrote:

    moim zdaniem nie ma pod warunkiem ze facet nie ma mikropenisa (czyli jakies 5 cm) ale juz nie ma roznicy czy 15 czy 20

    A ja ktoż ma 10-12?

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    yyyy nie mialam z takimi okazji wiec ciezko mi sie wypowiadac.

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    moj penis ma 19cm jak stoi. do jakiego wieku rosnie penis? czy jeszcze urosnie bo chcialbym dluzszego chociaz moja dziewczyna mowi ze jest w sam raz

    Ja bym się wstydziła na twoim miejscu pisać gdybym miała takiego małego penisa. Twoja dziewczyna kłamie, na pewno wolałaby żebyż miał większego.

    Milk
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    do jakiego wieku rosnie penis
    ja bym chciał zeby jeszcze urusł z 5 cm 🙂

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jak jest tak maly to i tak nic ci to nie da
    ale masz lipe :/
    ja bym sie wstydzil takie cos pokazac pannie

    Milk
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    ja sie nie wstydze bo jej sie podoba 😛 i jest zadowolona z mojego gada
    moi kumple to dopiero żal maja. oni maja ok 12 lub 13 cm a sa w moim wieku :))))))

    HeteroFacet
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    @bożenka wrote:

    moim zdaniem nie ma pod warunkiem ze facet nie ma mikropenisa (czyli jakies 5 cm) ale juz nie ma roznicy czy 15 czy 20

    Nie ma różnicy między 15 a 20?!!

    Nie ma znaczenia dla kobiety z tego powodu, że jak poznaje faceta to nie myżli czy ma dużego tylko czy jest porządnym człowiekiem itp Ale ma już znaczenie w łóżku czy rozmiar nie za duży lub za mały i czy partner wie jak wykorzystać swoje warunki. Pozornie nie ma znaczenia jak jest dobrze, ale nabiera znaczenia jak już coż nie pasuje.

    A niektórzy faceci uważają, że jest mały i chcieliby zaimponować partnerce, choć dla niej to dobry rozmiar. Z kolei innym według przysłowia dać kurze grzędę to wyżej wejdzie. A najlepiej mają ci co są zadowoleni z życia, nie mają mikropenisa ani „trzeciej nogi”, partnerkę, z którą mogą realizować swoje fantazje, i żwiadomożć, że partnerka też jest zadowolona z seksu.

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    A ja spalam i z takim co mial 16 i z takim co mial ponad 20. Ten pierwsz byl w sam raz ale facet mnie nie wcale nie podniecal. A drugi byl po prostu za duzy bo zawsze byl problem na poczatku do tego albo szybko konczyl albo mu fikal a o innych pieszczotach to tez mial blade pojecie (jezyk jak z drewna).

    Teraz jestem bardzo blisko z facetem ktorego natura bardzo skapo obdazyla. Jeszcze nie skonsumowalismy znajomosci i ciekawi mnie jak to bedzie. Wazne ze jezyk ma sprawny i kolana mi miekna na sam jego widok a do tego liczy sie dla mnei uczucie jakim go darze.
    No ale zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

    Milk
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    to skad wiesz ze ma malego? Moze specjalnie ci tak powiedzial bo chce wybadac twoja reakcje 😀 a jak przyjdzie co do czego to sie okaże ze ma pytąga na 20 cm 😀

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja sie nie wstydze bo jej sie podoba 😛 i jest zadowolona z mojego gada
    moi kumple to dopiero żal maja. oni maja ok 12 lub 13 cm a sa w moim wieku :))))))

    Nie wierze, że są takie małe! Myżlałam, ze twoje 18 cm to najmniejszy rozmiar fiutka:O

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Oj, pogrzebalam mu troche w spodniach no :D, wystarczy zeby teren wybadac;>

    Milk
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    buaaahaha no to teraz trzeba zrobić z niego użytek Kalahari ^^^

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    buaaahaha no to teraz trzeba zrobić z niego użytek Kalahari ^^^

    Hmm Milk masz tylko 18 cm? Masakra. Naprawde Twoja dziewczyna odczuwa cokolwiek? Takiego malego ptaszka to ja bym sie bal wyciagac w toalecie w centrum handlowym… No wstyd po prostu. ;]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy długożć penisa ma znaczenie?"

Przewiń na górę