• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    dobrze sie zmierz, albo daj to zrobic komus, kto to potrafi i przestaniesz non stop nadawac o swoich malych literach.
    okaze sie, ze twoj a to d. tak jak z mojego c zrobilo sie nagle f.

    polecam 😆

    Parvati, jesteż cudowna w tej swojej wiecznej kontestacji, co kto napisze 😆 Doceniam!! Chociaż rozsądkowo w ogóle Cię nie panimaję 😉

    Co do tematu, to wiem, że kobietom w ogóle nie przeszkadzają króciutkie penisy – są nawet 9-centymetrowe, żmieszne nie? Gdy facet dobrze umie jeździć – kobieta szaleje! Jednak wszystko się rozbija o wygląd i oral… Gdy potem go zobaczy – jakiegoż wychudzonego malucha – to nie ma sił na nic… Czy Wam się to kiedyż zdarzyło 😉 ?

    Mam kolegę, który jęczy, że ma małego – dosłownie – no, co ja mam mu poradzić, w sytuacji, gdy mi wychodzi na 19-21 CM?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mam kolegę, który jęczy, że ma małego – dosłownie – no, co ja mam mu poradzić, w sytuacji, gdy mi wychodzi na 19-21 CM?

    To forum nie tylko (nie) uczy, ale przede wszystkim bawi. 😆 😆 😆

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Najbardziej bawią zakompleksieni faceci, którzy na typowo babskim forum opowiadają jacy są wspaniali licząc na docenienie. Totalna żenada, obciach itd 😆

    [usunięto_link] wrote:

    Mam kolegę, który jęczy, że ma małego – dosłownie – no, co ja mam mu poradzić, w sytuacji, gdy mi wychodzi na 19-21 CM?

    Kurcze hard-man, jak opowiadasz o tym swoim dużym penisie to aż nie mogę z wrażenia! Wyżlij mi swoje zdjęcie, to zacznę o tobie fantazjować.

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    ale szczerze mówiąc nie ma się czym chwalić :)… duży penis – duży problem.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    to na chuk to robisz? Jaki masz problem ze swoim rzekomo dużym penisem?

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Otóż, chcę zapytać kobiety, niczego wprost nie sugerując “ czy wielkożć fai ma dla Was znaczenie? A grubożć? We współżyciu nie powinno to mieć. Ale wiem skądinąd, że wizualne wrażenia mają swe znaczenie. Proszę o gęste wypowiedzi w tym temacie “ wzdłuż i wszerz, że tak powiem, hehehe 😆

    Myżlę że nie powinno mieć to żadnego znaczenia. Mężczyzna nie wybiera sobie penisa na targu, z jakim się rodzi z takim potem dorasta i współżyję.
    Wiadomo że faceci mają aż kompleksy czasami że penis nie jest stosunkowo duży… ale to tak jakby mężczyzna wybierał kobiety pod względem wielkożci pochwy :/
    Nie wiem o co tu chodzi w powyższej sprzeczce, dlatego odpowiedziałam bezpożrednio autorowi tematu 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Myżlę że nie powinno mieć to żadnego znaczenia. Mężczyzna nie wybiera sobie penisa na targu, z jakim się rodzi z takim potem dorasta i współżyję.

    Mariolka, ależ jak najbardziej! Chodzi tu tylko o to, by rzeczywiżcie ten penis był – że tak powiem – całkowitym sprawcą satysfakcji seksualnej – i u niej i u niego.

    [usunięto_link] wrote:

    Wiadomo że faceci mają aż kompleksy czasami że penis nie jest stosunkowo duży… ale to tak jakby mężczyzna wybierał kobiety pod względem wielkożci pochwy :/

    No i włażnie o to mi chodziło. Są faceci, którzy mają kompleksy i to jeszcze jakie! Mówiłem już o moim koledze (zresztą znam jeszcze ze dwóch z mniejszymi problemami), któremu już się trochę poprawia, ale chciałem dodatkowo zyskać argumenty i jakież porady od Was – to znaczy od tych wszystkich kobiet (a może i mężczyzn), którzy się z tym zetknęli. Jak działać psychicznie, jak fizycznie, jak posługiwać się tym maleństwem w pochwie. No i czy przy miniaturowym – powiedzmy 9-centymetrowym 'ołówku’ odradzać seks oralny, czy przeciwnie?

    Mariolka, kompleksy mają faceci, ale i babki. Nawet gdy jej się bardzo spodoba gożciu ogólnie, a okaże się, że wyjmuje z rozporka 'coż tak małego’, to często rezygnują, niestety. On np. miał raz takie dożwiadczenie.

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wiem o co tu chodzi w powyższej sprzeczce, dlatego odpowiedziałam bezpożrednio autorowi tematu 🙂

    Dziękuję pięknie 😀 ale zapraszam dalej 😉

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    „mój kolega”, „on miał” mi tu zajeżdza niezłą żciemą 😆

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @Józia wrote:

    „mój kolega”, „on miał” mi tu zajeżdza niezłą żciemą 😆

    Ty jesteż jedną wielką żciemą 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    rozumiem, ze imponuje ci postać hard mana, jego przyrodzenie itd, ale siedz lepiej cicho gówniaro 😈

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    muahahah, popieram 😆

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Maariolkaa, Józiu.. nie uskuteczniajcie tu takich pyskówek 😕

    Wracajcie do tematu ❗ 😕

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @Józia wrote:

    rozumiem, ze imponuje ci postać hard mana, jego przyrodzenie itd, ale siedz lepiej cicho gówniaro 😈

    wiesz starsza od ciebie jestem 🙂

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    nie intelektualnie 😆

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    nie intelektualnie 😆

    Patrz zapomniałam że ja nadal do podstawówki chodzę. Przepraszam bejbe 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy długożć penisa ma znaczenie?"

Przewiń na górę