• Autor
    Odp.
  • Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Zgadzam się,każdy z nas ma pewno zdolnożci manualne- wrodzone i okreżlone predyspozycje do czegoż. Potem warto tylko je rozwijać,pielęgnować i dbać. To bardzo czesto wiąże się z nasza pasją,ponieważ robimy to co lubimy.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Na blogach można sobie podpatrzeć jaką pasję maja niektórzy, a może warto się zainspirować w ten sposób?

    benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Aleksandro, ależ oczywiżcie, że czytanie książek to może być pasja. Nie trzeba zaraz skakać na spadochronie. Ja mam kilka pasyjek. Jedna jest żeglarstwo, druga to czytanie, trzecia gotowanie, ale najważniejsza to samorozwój. Dlatego sięgam po dziwne książki w rodzaju Poker z Pitagorasem Marcusa du Sautoy, bo chcę samej sobie udowodnić, że moja walnięta matematyczka nie miała racji, uznając mnie w siódmej klasie za tępaka matematycznego i traumatyzując mnie na kilka lat, a zniechęcając do matematyki na zawsze. No może włażnie nie, bo lektura ta jest dla mnie jasna i zrozumiała, co w przypadku tępoty raczej nie wchodziłoby w grę.

    Może widziała w Tobie potencjał i chciała Cię jakoż przekonać do „trudnych lektur”, co po czężci się udało bo jednak sięgnęłaż. 😀 Nie no żartuję.
    Ale myżlę, że samorozwój jest bardzo ważny bo nie pozwala naszemu mózgowi „zastać” się. To nawet nie musi wiązać się z pasjami, wystarczy, że ktoż się szkoli.
    A ja gotowanie też polubiłam. 🙂

    Ja sądzę, że ona (matematyczka) miała WIELKĄ ŻYCIOWĄ PASJĘ ( w skrócie WŻP). WŻP tej koszmarnej baby było udowadnianie wszystkim, że jest od nich lepsza. Co w przypadku nauczyciela nie jest takie znowu trudne. Więc wolę normalne dziewczyny, które napiszą, że nie zaobserwowały żadnej pasji u siebie, a tak naprawdę to i czytają i coż tam obejrzą, i posłuchają… Oby nie miały takiej WŻP.

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    to co to za pasja, jeżli możesz powiedzieć? :>

    Powiedzieć mogę, ale nie chcę się nią chwalic na forum 🙂 Nieznajomym… bo to dożć wysublimowane zajęcie, przez wielu niekaceptowane (ejj.. nie jestem k…:P) 😉

    Pochwal się. 🙂

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Nie MUSI, ale czy z pasją nie żyje się lepiej, przyjemniej i ciekawiej? :>

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Jesli była to pasja to wrócisz do tego. To włażnie pasja – nie przechodzi.

    Jula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    HMMMM, wydaję mi się że każdy z nas ma pasje:) jedna pasja jest bardziej spektakularna od drugiej ale nie o to w tym chodzi, pasja (przynajmniej w moim odczuciu) to coż takiego gdzie czujemy satysfakcję z wykonanej rzeczy taką jakiej nie mamy po zrobieniu czegoż co dla nas nie ma większego znaczenia:) dla jednych pasją jest zbieranie znaczków, dla innych taniec jeszcze inni kochają gotowac i włażnie o to w tym chodzi:)

    krecona30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Mi się wydaję że poprzez pasję należy rozumieć sprawianie sobie radożci i przyjemnożci i już dla jednego będzie to włażnie zbieranie znaczków, taniec, malowanie, szycie, cokolwiek, co robi się dlatego bo się lubi/kocha robić.
    Nie można mówić o ciekawych i nieciekawych pasjach dla każdego jego pasja jest ciekawa…

    I co ważne, nie należy w przypadku pasji mówić o tym czy jest się w tym czymż dobrym czy nie to nie ma najmniejszego znaczenia…!!!!

    okularnica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Pasja pozwala na przezwyciężenie przeciwnożci losu. Warto mieć pasje często pomaga w trudnych chwilach

    martula11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    nie mam hobby, ale lubie pomagac ludziom 🙂

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Nie każdy ale pewnie każdy ma.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    izorek jest bardzo tajemnicza i wzbudzasz moja wyobraźnię 😉
    może okaże się, że i ja mam jakąż pasję.. bo w sumie można powiedzieć, że mam tylko małe pasyjki 😉

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Czy koniecznie pasję, to nie wiem, ale na pewno dobrze jest mieć hobby. Raz, że ma się jakiż obszar w związku, małżeństwie, który należy tylko do Ciebie. Dwa jest to zdecydowanie bardzo dobra odskocznia od problemów, codziennożci.
    Trzeba pamiętać jednak, że pasja nie powinna nam przesłaniać życia.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    racje piszesz.. ja w sumie mogę powiedzieć, że moja pasja jest spotkania poza małżeńskie 😉 z przyjaciółmi.

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    racje piszesz.. ja w sumie mogę powiedzieć, że moja pasja jest spotkania poza małżeńskie 😉 z przyjaciółmi.

    Jaki mają charakter, brmzi to dwuznacznie? 😉
    Ja to mam takie zwykłe pasej – rodzina, książki, film. Moze bardziej to zainteresowania, czasem jakaż gra komputerowa – przyznaję się!!! A fajnie by yło mieć taką pasję, z której można zrobić biznes, np. szycie. Moja znajome szyje i teraz zapisała się na kurs projektowania mody!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy każdy musi mieć pasję?"

Przewiń na górę