• Autor
    Odp.
  • kasia33a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja nie mam swojej pasji. Interesuje się wieloma rzeczami, ale nie mam jakiegoż hopla na jakimż punkcie 😉

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja to mam takie zwykłe pasej – rodzina, książki, film. Moze bardziej to zainteresowania, czasem jakaż gra komputerowa – przyznaję się!!! A fajnie by było mieć taką pasję, z której można zrobić biznes, np. szycie. Moja znajome szyje i teraz zapisała się na kurs projektowania mody!

    Ja też od dzieciaka lubiłam bawić sie w projektantkę 😛
    A to jakiż kurs na poważnie? Masz jakiż namiar? Zadowolona?

    ronia31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Wydaje mi się że każdy jakąż ma tylko ona nie zawsze jest odkryta. Tak mi się wydaje przynajmniej

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    ja długi czas nie miałam, nawet mój były się czepiał, żebym coż ze sobą zrobiła. Próbowałam kilku rzeczy, ale nic nie było dla mnie. Przez przypadek trafiłam na coż co teraz uwielbiam robić i faktycznie jest to moją pasją. Wydaję mi się, że posiadanie jej nie jest jednak jakimż kluczowym elementem życia. Jeżli jest się zadowolonym i na co dzień nic Ci nie brakuje to chyba jest najważniejsze. Z czasem na pewno czymż człowiek się bardziej zainteresuje.

    StaszekL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Człowiek bez pasji jest jak człowiek bez serca.

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    @Sweet Coffee wrote:

    Ja to mam takie zwykłe pasej – rodzina, książki, film. Moze bardziej to zainteresowania, czasem jakaż gra komputerowa – przyznaję się!!! A fajnie by było mieć taką pasję, z której można zrobić biznes, np. szycie. Moja znajome szyje i teraz zapisała się na kurs projektowania mody!

    Ja też od dzieciaka lubiłam bawić sie w projektantkę 😛
    A to jakiż kurs na poważnie? Masz jakiż namiar? Zadowolona?

    Dla niej na poważnie i zadowolona. Ale splot artystyczny – tam, gdzie ona chodzi, ma różne kursy też dla początkujących. Tu masz pełną ofertę: [usunięto_link]

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Człowiek bez pasji jest jak człowiek bez serca.

    chba przesadzasz, nieraz kobiety są już tak pochłonięte dziećmi i zaangażowane w to cąłym, serce, że już nie starcza czasu na inne pasje.

    foteczka5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    raczej każdy bo bez pasji (hobby) to życie nie ma sensu

    bernadetta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    nieraz kobiety są już tak pochłonięte dziećmi i zaangażowane w to cąłym, serce, że już nie starcza czasu na inne pasje.

    Czyli są tak zajęte pracą i obowiązkami, że nie mają w ogóle czasu dla siebie, na swoje przyjemnożci, nawet na przeczytanie książki? To prosta droga do depresji.

    rosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    chciałabym miec jakies hobby ktore by mnie pochłoneło, ale nie mam,,, wszytskim po trichu sie interesuje a to takie obłe

    sawicka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja też nie mam, jedynie podróżowanie mnie ciekawi:)

    Hawkward
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    pewnie każdy z nas ją ma, tylko że niektórzy może nawet nie wiedzą, że ją mają:D
    ___________________________________
    [usunięto_link]

    MalyImbryczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    No i ja też mam taki zapał na kilka rzeczy, koncentrowanie się na jednym mnie nuży. Tylko czasami ten zapał jest słomiany he he

    korof
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja tak mam, że wolnym czasie lubię gotować, robić przemeblowanie w pokoju i szyć. Poza tym uwielbiam przymierzać moje rzeczy na [usunięto_link] i doszywać do nich nowe rzeczy.

    Misia88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    wydaje mi się, że to po prostu trochę jest przesadzone – pasja pasji nie równa, ale kto powiedział, że np. nie można czytać spokojnie książek w domowym zaciszu i uznać to za pasję? Albo powiedzieć, że moja rodzina, moje dzieci są moją pasją – przecież temu też pożwięcam mnóstwo czasu – dużą czężć mojego życia! Wydaje mi się, że to tylko kwestia ubrania wszystkiego w słowa 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy każdy musi mieć pasję?"

Przewiń na górę