• Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    na jakież specjalne okazje pełny makijaż jest fajny
    codziennie to niestety potrzebuje malowac rzesy i tylko to robie, bo mam tak jasne że w ogóle oczu nie widać i sie czuje źle z tym… zazdroszcze brunetkom, które nie musza się malować codziennie 🙁
    na wakacje, jak sobie np henne na rzesy strzelę, to już w ogóle moge nic nie robić, choć cere mam taka, ze tylko się poszlachtać yyy

    dorcia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Na codzień powinien być makijaż delikaty i nieważne czy pełny czy nie, a na jakież okazje mocniejszy

    Michiru
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja osobiżcie nie wyobrażam sobie życia bez makijażu i nie uważam go za „maskaradę”. Oczywiżcie należy zachować tu umiar ,stosownożć i wyczucie smaku. Maluję się codziennie i używam lekkich, stonowanych kolorów – wlażnie taki subtleny i delikatny makijaż o którym mówiły panie przede mną. Zresztą… większożc kobiet kocha kosmetyki 🙂 taka jest prawda. A co złego jest w błyszczyku do ust, maskarze czy cieniach do powiek. Wszystko est dla ludiz, ale trzeba pamiętac o wyszuciu. To jest podstawa.

    Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    byc może nie pozwalją się nam malować bo uważają, że bedziemy wtedy podobały się innym facetom? Miałam kiedyż takiego.Zawsze jak sie umalwałam to mówił, że to pewnie nie dla niego tylko dla innych facetów, a żeby było tragiczniej to sam oglądał się za tymi umalowanymi!

    Miałam podobny problem – ale to juz historia – najwazniejsze zeby nigdy sie nie poddawac facetowi – oni zawsze chca miec kure domowa w kuchni a wyuzdana lalunie na oku lub boku 🙂 Wiec kto lubi niech sie maluje i nigdy nie zmienia swoich przyzwyczajen – zwłaszcza dla faceta 🙂 Ja kiedys usłyszałam od swojego byłego : „po co ubierasz mini? chcesz zeby sie za toba wszyscy ogladali pewnie? – moja odpowiedz: oczywiscie!!! – sam ogladał sie za ładnie ubranymi i zgrabnymi dziewczynami – wiec dlaczego ja miałam wyglądac gorzej? 🙂

    pozdrawiam 🙂

    Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    byc może nie pozwalją się nam malować bo uważają, że bedziemy wtedy podobały się innym facetom? Miałam kiedyż takiego.Zawsze jak sie umalwałam to mówił, że to pewnie nie dla niego tylko dla innych facetów, a żeby było tragiczniej to sam oglądał się za tymi umalowanymi!

    Miałam podobny problem – ale to juz historia – najwazniejsze zeby nigdy sie nie poddawac facetowi – oni zawsze chca miec kure domowa w kuchni a wyuzdana lalunie na oku lub boku 🙂 Wiec kto lubi niech sie maluje i nigdy nie zmienia swoich przyzwyczajen – zwłaszcza dla faceta 🙂 Ja kiedys usłyszałam od swojego byłego : „po co ubierasz mini? chcesz zeby sie za toba wszyscy ogladali pewnie? – moja odpowiedz: oczywiscie!!! – sam ogladał sie za ładnie ubranymi i zgrabnymi dziewczynami – wiec dlaczego ja miałam wyglądac gorzej? 🙂

    pozdrawiam 🙂

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Moj meczyzna mowil,ze ma ladna kolezanke….
    zmienil zdanie kiedy pojechalismy pod namioty i zobaczyl ja bez makijazu…

    Makijaz czesto zmienia totalnie twarz…

    Ja osobiscie zle sie czuje chociazby bez czarnej cieniutkiej kreseczki pod okiem czy tuszu na rzesach..

    Ale wszystko z umiarem, bo gdy widze na ulicy niektore kobiety to az mi wstyd za nie….

    Tony pudrow.. BLEEE

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Makijaż istnieje odkąd istnieją kobiety. Kiedyż zgniatały mrówki, owoce, węgiel, nakładały ołowiany pył itd. aby podkreżlic swoją urodę. Dziż raptem Panom przestało się podobac, jednak na ulicy oglądają się włażnie za odpowiednio podkreżlonymi Paniami…
    Nowe są tylko trendy, ale makijaż jest takim samym atrybutem kobiety jak…mycha 😳

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Niktore kobiety nie musza sie malowac, bo sa naturalnie ladne. Ja nistety musze bo mam jasne rzesy, jasne brwi i musze jakos podkreslic swoje oczy.Lubie je malowac na ciemny kolor. I oczywiscie podkreslam usta blyszczykiemMaluje sie od bardzo bardzo dawna i nie wyubrazam sobie wyjsc gdzies nie umalowana…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    a ja sobie tak mysle ze niektore kobiety tym podkreslaja swoja urode ale delikatnie aniektore za bardzo przesadzają i zeby byc bardziej natiuralna to rezygnuje zpudru wystrcza mi tylko rzesy i blyszczyk:) a bez rezs nie wyjde nigdzie poniewaz zniszcyzły mi sie o dtego malowania i zawsze jak gdzies wychodze to musze je umwoac bo ich prawie nie widac hcoc jestem brunetka zniszcyzły mi sie od codziennego malowania wiec jestem juz uziemiona:PP ale jak umaluje rzesy to czuje sie od razu atrakcyjniejsza takie spojrzenie :PP hehe

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Moja cera wyglada znacznie lepiej gdy nakladam tylklko delikatny makijaz lub najlepiej wcale, ale tak w ogole bez makijazu to sie zyc jednak chyba nie da jak sie jest kobieta 😉

    Tagster
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Na starcie pytanie… jakiż problem że facet się wypowiada na tym forum? 😉 Po prostu chcę lepiej rozumieć swoją Ukochaną i muszę trochę was skumać drogie panie 😉 Pedałów i zdziewiczałych facetów nie lubię i pozabijałbym więc za takiego proszę mnie nie uważać 😉

    Co do make-up’u- wiele dziewczyn/kobiet nie potrafi sie malować tak żeby podkreżlić swoją urodę. Większożć stara sie zamaskować to co im sie nie podoba i tworzą na twarzach maski.
    Ja nie lubię kiedy mój Skarb za mocny makijaż zakłada na twarz myżląc że to da super efekt…

    Ale kiedy używa kolorów które pasują do jej typu urody i stosuje delikatne odcienie to wygląda extra 🙂 i wiem ze kiedy to z siebie zmyje to i tak będzie tak samo pociągająca 🙂 I nie psuje to jej naturalnożci 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Idealny makjaż to taki,ktorego nie widac 😉
    Wiadomo,że kobieta,ktora ma na twarzy tone pudru,5 kg cieni na powiekach,3kg szminki na ustach a do tego oczy obrysowane na czarno wygląda na zmalowaną a nie na umaloaną.I to bez wątpienia jest maskarada.Urodę należy podkreżlac a nie kamuflowac tymi wszystkimi specyfikami.Przecież chodzi o wydobycie naszego naturalnego piękna,a nie o tworzenie na twarzy dzieła sztuki,w dodatku dożc abstrakcyjnego 😀

    aish
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ekhm jeżeli faceci uważają, że makijaż to maskarada to ja również przyczepiłabym się do pewnych ich „męskożci”…

    Ja maluję się na co dzień, zawsze mam mocno wytuszowanie rzęsy i dobrze mi z tym. Mam ładne oczy, więc nie zamierzam ich ukrywać 😉
    A jeżeli komuż się to nie podoba to już jego problem.

    asiuniunia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Sądzę że problem faceci widzą kiedy dziewczyna jest pomarańczowa lub ekstremalnie brązowa przez źle dobrane fluidy lub pudry [co kontrastuje z resztą ciała… ;/] Mi się chce z tego żmiać … ;D

    Ja osobiżcie nie muszę używać żadnych fluidów itp. wystarczy troszkę pudru na nosek 🙂 ale to dzięki cerze 😉

    Nie wyobrażam sobie jednak dnia bez pomalowania oczu 😀
    To dla mnie podstawa, ciemną kreską dokładnie obrysowane oczka 😉 i bezbarwny owocowy błyszczyk na usta 😉 mniam 😉

    aish
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    bezbarwny owocowy błyszczyk na usta 😉 mniam 😉

    ja uzywam dla dzieci 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy makijaż to MASKARADA?"

Przewiń na górę