• Autor
    Odp.
  • victoria019
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    no ja się wplątałam w coż takiego i teraz wiem że to nie dla mnie

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    …Twierdzę że ktoż kto idzie do łóżka „po przyjacielsku i bez żadnych zobowiązań” nie szanuje siebie i swojego ciała…

    Bez obrazy ale równie dobrze można powiedzieć, że jak miałaż więcej niż jednego faceta w swoim życiu to się nie szanujesz.
    Powinnaż cnotę zachować do żlubu więc można powiedziec że już nie szanujesz swojego ciała jeżli z kimż sypiasz.

    Temat szeroki i myżlę, że ilu ludzi tyle gustów. Tylko takie argumenty do mnie jakoż nie przemawiają.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ja mysle ze kobieta nie szanuje swojego ciala jak zaklada tipsy! haha
    jak tak mozna!?

    ewelina88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    [/b]kingston Ty chyba nie widzisz „subtelniej” różnicy iżć z kimż do łóżka bo się go kocha i chce się z Nim być jak najbliżej a przespanie się z jakimż gożciem bo mi się chce. Że się kocham ze swoim chłopakiem nie widzę w tym nic złego.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ewelina, popieram Cię

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Jednak i tak jesteż osobą, która myżli w sposób nieuczciwy

    Nieuczciwe to jest mówienie, że by się nie chciało spróbować z tą czy z tamtą ;). Poza tym kto powiedział że nie można kochać koleżanki?

    Nie sądzę, że to co się wymaga od innej osoby, to trzeba dać również samemu. Gdyby tak było, to byłbym kobiecy dla mojej partnerki, a nie jestem taki. Dlatego każdy ma prawo wymagać od partnera czego chce i tyle. Co więcej – nie powinien wdawać się w dyskusje na ten temat :).[/i]

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [/b]kingston Ty chyba nie widzisz „subtelniej” różnicy iżć z kimż do łóżka bo się go kocha i chce się z Nim być jak najbliżej a przespanie się z jakimż gożciem bo mi się chce. Że się kocham ze swoim chłopakiem nie widzę w tym nic złego.

    Mówiłaż o szacunku do siebie a nie o uczuciach. To, że ktoż sypia ze swoim kolegą czy koleżanką nie oznacza że się nie szanuje.

    Sex jest naturalną potrzebą człowieka. I nie ma nic złego w tym, że ludzie chcą ją zaspokoić jak wiele innych swoich potrzeb.
    Według Ciebie muszę się zakochać zaspokoić swoje potrzeby.

    Czy Ty jak chcesz się napić mleka to kupujesz krowę ?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    kingston, ja czekam na miłożć, młody jeszcze jestem i takich samych poglądów oczekuję od swojej przyszłej kobiety. Uważam, że podejżcie do seksu i związku trzeba mieć podobne

    ewelina88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja nie wiem jak u Ciebie ale u mnie sex i uczucie idą w jednej parze 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    To mamy takie same poglądy 🙂

    ewelina88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    No to fajnie bo już myżlałam że jestem „dinozaurem”, które wymarły bardzo dawno temu 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Tylko uwierz, że chłopakowi z takimi zasadami wcale nie jest łatwo 8)

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Ależ seks i uczucia przeważnie idą z sobą w parze…

    ewelina88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Domyżlam się, ale na dziewczynie z którą zaczniesz kiedyż się spotykać zrobisz bardzo dobre wrażenie- na mnie byż zrobił 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja tam widzę, że raczej dziewczyny wolą babiarzy, a przynajmniej nieprawiczków, zwłaszcza niedziewice mają taki gust

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy probowałyżcie związku fucking-friends?"

Przewiń na górę