• Autor
    Odp.
  • mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    żałosne to jest obrażanie innych, a trądzik to choroba i nie ma się z czego żmiać.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    co ty zasadniczy masz do polo w paski hahaha :d
    dobra juz pisalem ale jeszcze raz to zrobie: skoncz pierdolic! (a wlasciwie to powienienem napisac zebys jednak zaczal :d)

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Chodziło mi o gejowatych kolesi co stawiają kołnierzyk od polo, mają jakież irokeziki, robią sobie włosy na żel, chodzą na solarium i noszą jakież prawie kobiece torby przez ramię. Ja nie zamierzam takim być, tylko po to by podobać się dziewczynom.
    Piotr, nauki, które tu dostaję od dziewczyn często wyglądają tak: nie patrz na przeszłożć dziewczyny i ilożć partnerów, nie ma prawo Cię to obchodzić, choćby nawet się puszczała 🙄

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ej,ej! kolejny temat,który zszedł na problemy zasadniczego.
    Proponuje powołac do życia nowy temat: „Zasadniczy” i tam się wypowiadac do woli 😉

    Co tam jeszcze macie ciekawego do powiedzenia w kwestii przyjaciela od bzykania?? 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Że to niemoralne i dziewczynę, która tak robi nigdy bym nie nazwał cnotliwą i wzorowo prowadzącą się 😀

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    r****…sz każdy temat na tym forum…

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    trądzik to choroba i nie ma się z czego żmiać.

    Choroby się leczy.
    Jak będziesz miał grzybice narządów rodnych to tez powiesz, że to choroba i nic z tym nie zrobisz? 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Od lat się leczę. Ostatnio jest nawet dobrze. Poza tym ciężko w 100% wyleczyć trądzik. Jedyna rada to izoteci, ale te leki mogą być mocno szkodliwe dla organizmu, obciążyć wątrobę itp. – więc jest pewne ryzyko. W czasie około półrocznej kuracji za bardzo też nie można pić alkoholu. Poza tym kosztują masę pieniędzy, wstyd by mi było brać tyle kasy od rodziców, a za takie pieniądze to ja wolę się tatuować na całym ciele i na inne rzeczy wydawać. Niemniej jednak biorąc obecne leki wyglądam całkiem nieźle, praktycznie już nie mam pryszczy, ale pogorszyć mi się może pewnie w każdej chwili. A zadbany jestem

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wracajcie do tematu!

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ej,ej! kolejny temat,który zszedł na problemy zasadniczego.
    Proponuje powołac do życia nowy temat: „Zasadniczy” i tam się wypowiadac do woli 😉

    popieram

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Wracajcie do tematu!

    Swoja drogą, Warn – jestes moderatorką. Nie możesz po prostu wywalić postów nie dotyczących tematu?
    Weź, zrób jakiż porządek, pliiiiiz

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Zauroczona, trądzik to choroba PRZEWLEKŁA, a leczenie u jednych daje efekty, a u innych nie, w zależnożci od np. rodzaju trądziku. Nie staraj się obrażać innych, mówiąc o rzeczach, o których nie masz pojęcia.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Jak chcesz z kimż porozmawiać o trądziku to tutaj masz odpowiedni temat:
    [usunięto_link]

    Wyszukiwarka nie gryzie.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    żebym ci nie znalazł tematu o chorobach narządów rodnych…

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    a szukaj jak masz taką potrzebę

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy probowałyżcie związku fucking-friends?"

Przewiń na górę