• Autor
    Odp.
  • mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    W razie czego, zawsze służę linkiem z wyszukiwarki forum, taki jestem mądry.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    jestem mądry.

    tak, tak. Wierzymy ci na słowo i jesteżmy pod wrażeniem!

    Tylko jak ta twoja „mądrożć” ma się do fucking-friends?

    Milk
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    co wtym złego??? jak sie spotykajom tylko dla sexu i nikt niczego nie oczekuje wiecej to co z tego. zeby tylko sie zabezpieczali żeby z tego dzieci nie było XD

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Tylko jak ta twoja „mądrożć” ma się do fucking-friends?

    Ma się proporcjonalnie do tego jak się mają do fucking-friends problemy zasadniczego, które złożliwie komentujesz, pisząc post pod postem.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    no i dał się sprowokować 😀

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    a wiesz co to jest troll?

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    zapewne były miłożnikami związków „fucking-friends”?
    O mitologii chętnie pogadam, tylko załóż odpowiedni wątek.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    co wtym złego??? jak sie spotykajom tylko dla sexu i nikt niczego nie oczekuje wiecej to co z tego. zeby tylko sie zabezpieczali żeby z tego dzieci nie było XD

    He he,dokładnie 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A ja uważam, że to niezbyt dobre prowadzenie się 😛 Powinniżmy dbać o to być mieć odpowiednią przeszłożć seksualną. To wyraz szacunku do przyszłego partnera 8)

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    A ja uważam, że jeżli człowiek myżli, że wszystko może i po tym co zrobi wszystko mu się należy – to srogo się zawiedzie w życiu.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja tam i tak wolę postępować zgodnie ze swoim sumieniem, a co będę miał w życiu to będę miał. Wszak nie tylko ode mnie to zależy

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Każdy postępuje wedle własnych zasad.
    A żaden partner nie pyta swoje partnerki o to ilu miała facetów,co z nimi robiła i czy było jej dobrze 🙄
    To prywatna sprawa każdego i każdy może się z tego zwierzać z własnej woli.Przeszłosć partnera nie powinna ważyć na obecnym związku.Ja czułabym się jak kretynka wypytując swojego chłopaka ile razy uprawiał seks 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A ja uważam, że również podejżcie do seksu żwiadczy o tym, czy do kogoż pasujemy, czy nie. Ja uważam, że pasuję do cnotliwej dziewczyny, która uznaje seks tylko z miłożci, a żadnego innego poza takowym nie uprawiała

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Zatem na pierwszej randce, o ile nawet nie wczeżniej (bo po co marnować czas na randki z nie-dziewicą?), będziesz wypytywał o przeszłożć seksualną dziewczyny?
    Już jej współczuję…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Najwyraźniej nie każdy pojmuje co jest stosowne,a co nie… 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy probowałyżcie związku fucking-friends?"

Przewiń na górę