• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nigdy nie pytam o takie rzeczy, ale z czasem wszystko wyjdzie w praniu. Poza tym wystarczy sprawiać wrażenie chłopaka z zasadami, wierzącego w miłożć i czekającego z seksem na nią i dzięki temu odstraszać co bardziej „grzeszne” dziewczyny 😛

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    No to masz biedactwo faktycznie dylemat… Jak dowiedzieć się, czy kobieta jest dziewicą i jak wygląda jej seksualna przeszłożć…. nie pytając jej o to osobiżcie? 🙄
    No bo jak nie zapytasz, to wyjdzie dopiero „w praktyce”… 😀 No ale… jak okaże się, że nie jest dziewicą? 🙄
    Co wtedy? Gacie do ręki i uciekać jak najdalej! A potem prysznic (żeby zmyć z siebie tą nieczystą kobietę), następnie lezeć krzyżem przez tydzień (za zadawanie się z jakąż rozdziewiczona ladacznicą, TFU!!) 😀

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Bez przesady. Jakbym się zakochał to by było co innego, ale jeżli wiem, że już jakaż moja koleżanka kogoż zdradziła to dla mnie jest aseksualna i nie widzę w niej kobiety, która by mogła mnie pociągać

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy probowałyżcie związku fucking-friends?"

Przewiń na górę