• Autor
    Odp.
  • martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Gdyby życie było takie łatwe i czarno-białe…
    Masz coż wspólnego z hegemonem, Hegemonio 😉

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Hmmm…wiesz, wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że nic nie jest z natury albo tylko białe albo tylko czarne, jednak uważam, że należy dążyć w przypadku pewnych fundamentalnych wartożci do osiągnięcią idei jednobawnożci (a raczej do maksymalnego zbliżenia się do ideału). I tak włażnie nie wyobrażam sobie oszukiwać kogoż z kim mieszkam pod jednym dachem, kogoż kto mnie kocha. Za każdy swój czyn czy słowo powinno brać się odpowiedzialnożć, za zdradę także.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Hmm, mam nadzieję, że nie zrozumiałaż mnie, że uważam inaczej. Całkowicie się z Tobą zgadzam! I to jest moja dewiza życiowa, żeby nie oszukiwać ludzi, zwłaszcza tych, których kocham. Wiem tylko, że ludzie się czasem gubią:/
    Pozdrawiam:)

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    😉
    Zrozumiałam i rozumiem też Twoje przedstawianie innych punktów widzenia, rozprawiając o czymż dobrze jest wejżć w inną skórę i popatrzeć na sprawę z innej strony. Pochwalam jak najbardziej. Polemizowałam, bo uważam, że nie ma się co rozczulać nad własnymi grzeszkami, nic przecież zdrady i jej ukrywania tak naprawdę nie tłumaczy i nie usprawiedliwia.

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    cokolwiek by sie zlego nie zdarzylo- szczerosc na 1 miejscu. – Assha

    nie ważne co by się miało najgorszego wydarzyć, ja bym chciała wiedzieć… i vice versa… – tygrysek

    Wiekszosc kobiet na forum lubie ale Asshe i tygryska zaczynam wrecz uwielbiac. Chcialbym miec wokol siebie wiecej takich szczerych i wartosciowych kobiet jak one, mialbym pewnosc ze wszystko tyka lepiej niz w szwajcarskim zegarku 😉 brawo dziewczyny 😉

    pokohontaz.

    Spieprzylas. Robert Ci zaufal a Ty polecialas sobie w kulki. Nie doceniasz go ani tego jaki dla Ciebie jest, nie doceniasz jego zaufania i masz to totalnie w d****. Polecialas tez w kulki z Marcinem zgadzajac sie na jego pocalunki, Twoje wymowki ze 2 lata byliscie razem nic nie znacza. Na miejscu Roberta powiedzialbym Ci ze mialas swoja szanse i nie skorzystalas, podziekowalbym Ci za wspolne piekne spedzone chwile i prosilbym zebys sie do mnie nie odzywala przez jakis czas. Szczerosc przede wszystkim. Naucz sie ponosic odpowiedzialnosc za swoje czyny i slowa, jezeli cos robisz to bierz pod uwage konsekwencje. Powiedz Robertowi co zrobilas i nie dziw sie jezeli Cie oleje i nie bedzie chcial z Toba gadac, sama sobie jestes winna.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Powiedz Robertowi co zrobilas i nie dziw sie jezeli Cie oleje i nie bedzie chcial z Toba gadac, sama sobie jestes winna.

    Na pierwszej stronie tego topicu, czarne na białym napisała, że przyznała się i są nadal razem….

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Nie czytalem wszystkich postow, przyznaje sie bez bicia. Moj blad 😉 dzieki za poprawke 😉

    asiuniunia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Szczerożć nie zależnie od wszystkiego musi być i koniec kropka. Myżlę, że lepiej o takich rzeczach dowiedzieć się od osoby która to zrobiła (zdradziła) jak od osób trzecich. Po za tym sama miałam kiedyż nieciekawą sytuację i wyrzuty sumienia robią swoje. Z jednej strony miłożć, a z drugiej wielkie zauroczenie i pożądanie.
    Ucząc się na własnej głupocie mogę dziewczyny powiedzieć tylko tyle, że jeżli miało się odwagę na trzeźwo, po pijanemu, w odwecie itp itd zdradzić nawet pocałować to 3ba mieć odwagę przyznać się do winy.
    dziękuje za uwagę życzę miłego dnia ;D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy przyznać sie do zdrady?"

Przewiń na górę