Czy wierzycie we wróżby?

  • Autor
    Odp.
  • olka930
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    mozna wierzyc w numerologie bo cechy człowieka albo sie zna albo nie. a na wrozby itp trzbea uwazac 🙄

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    mozna wierzyc w numerologie bo cechy człowieka albo sie zna albo nie. a na wrozby itp trzbea uwazac 🙄

    Oli, włażnie! Ja czasem wierzę, a czasem… nie wierzę 😀

    filipa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Sama nie wiem czy wierzyć. Jak byłam nastolatką przypadkowo trafiłam do wróżki i niektóre rzeczy o których mówiła sprawdziły się:) W horoskopy nie wierzę, bo się nie sprawdzają.

    martatroc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 92
    • Stały bywalec

    Ja się boję wróżek, więc nie chodzę. Czyli chyba wychodzi na to, że wierzę 🙂

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Bo zwykle bywa tak, że wierzy się tylko w te wróżby, w któe chce się wierzyć.
    Ja staram się w ogóle nie mieć z tym stycznożci, no poza horoskopami, które mama czyta mi z gazet przez telefon. Ale od tego nie jestem w stanie uciec. Ale żeby tak z własnej inicjatywy do wróżki iżć… Nie, to nie dla mnie.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Nie wierzę,ani we wróżki,ani w żadne horoskopy,ani w kabałę.Czasami sprawdzają się moje sny i to zawsze są to czarne scenariusze.Ale uważam,że trzeba być na wszystko przygotowanym i na dobrą i na złą wiadomożć.Takie jest niestety życie,nikt nam nie zagwarantował,że będzie ono usłane samymi tylko różami,bo ciernie też posiadają,chociaż to piękny kwiat.

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    takie lane woskiem kiedy wszystkie scenariusze mozna sobie dorobic i dopisac wlasną wersje? czemu nie:) za miesiac andrzejki 🙂


    [usunięto_link]

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Czy na tej dacie żmierci tyle można zarobić,że te posty się nie skończą..

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    @serenity30 wrote:

    wróżby nie wróżby ale jednak coż w tym jest skoro strona z datą żmierci do sprawdzenia robi furorę…

    To jest w tym,że mamy 7 miliardów ludzi, więc idiotów nie brakuje.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    O tak lanie wosku w andrzejki,to bardzo dobra zabawa,ale wróżenie i horoskopy,głupota.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Też nie wierzę, tym bardziej, że w gazetach horoskopy pisze kobieta taka jak my, wymyżla z głowy co tu napisać, a wróżki uliczne to zazwyczaj kobiety które chcą naciągnąć na kasę. Jedyne w co mogę uwierzyć to biometr 🙂

    vestido
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Nie wierzę, ale przyznaję, że czasami rzucę okiem na horoskop w jakiejż gazecie, ale raczej dla zabawy, aniżeli dla wiary 😉

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    A tak,mnie także czasami leci oko w stronę horoskopu,ale tylko po to,aby się pożmiać.Tak jak pisałam wyżej,bardziej wierzę w sny niż jakiekolwiek wróżby,bo to jest naciąganie ludzi na pieniądze i wmawianie im niestworzonych rzeczy. :-

    majeranekowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    nigdy w życiu 🙂

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Cóż z wróżbami tak jak z życiem siła sugestii jak będę myżleć negatywnie to tak będzie
    a jeżli będę optymistką to we wróżbie będę widzieć same pozytywne rzeczy i że sprawdzi się jupi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy wierzycie we wróżby?"

Przewiń na górę