• Autor
    Odp.
  • buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    @Kowal wrote:

    Spróbuj żelu do golenia dla mężczyzn.

    myżlisz ze sprawdzi się?? 😉

    probowałam ostatnio domowym sposobem zrobić paste cukrową, więcej mnie to nerwów kosztowało niz tego wszystkiego warte. bardzo długo gotowałam ten cukier by sie zkarmelizował, i długo czekałam by wystygł ten cukier. I nie wiedziałam czy juz moge nakładac na bikini i wsadziłam palec w ten ckukier i mi przywarł do palca 👿 i najnormalniej w swiecie ten cukier mi przywarł i nie chciał zejżc i sobie tak sparzyłam palca że w mgnieniu oka miałam ogromny bombel na palcu. Pianka poszła w ruch. No ale trzeba było zrobić te depilację, nałożyłam na okolice bikini i ta pasta mi sie żciagnęła nagle, ani wyrwac włoski, bo boli strasznie 😆 😆 😆 ani to zdjąć bo we włoski sie to jakby wrosło. Szok ból straszny. Wyciełam cholerstwo delikatnie nożyczkami. na tam ten wieczór miałam dożć depilacji jakiejkolwiek 👿 wole golic sie jednorazowka serio 😉

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Najlepiej to depilację laserową sobie zafundować, tylko, że to raczej już nie w ciąży. Albo wczeżniej albo później. Tak czy inaczej pozbawia to nas wiecznego problemu czym najlepiej depilować i wiecznie odrastających włosków, albo co gorsza wrastających w skórę

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    buszajka- no to mnie zaskoczyłaż, bo ja słyszałam jedynie super opinie o pascie cukrowej…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    moja Kobieta zdecydowanie woli te kremy, już dawno się nie goli 🙄

    czasem niżej zdaje się używa, ale ja w to nigdy nie wnikam 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " depilacja"

Przewiń na górę