• Autor
    Odp.
  • Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    ale ja ogolnie to chcialabym miec kiedys dziecko, moj problem polega na tym ze obawiam sie ze byłabym zlą matką. co tu duzo mówic za wygodna jestem….

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    ale ja ogolnie to chcialabym miec kiedys dziecko, moj problem polega na tym ze obawiam sie ze byłabym zlą matką. co tu duzo mówic za wygodna jestem….

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja poczułam instynkt jak moja szwagierka urodziła małą żliczną istotkę. Tak bardzo jej zazdroszcze. Wiem że tak kolorowo nie jest bo widziałam jak wyglądała w pierwszych miesiącach małej ale to przecież coż pięknego, mała cząstka ciebie i mężczyzny którego kochasz.
    Co do momentu urodzenia dziecka to jeszcze się powstrzymam 😉 instynkt jest i niech tak narazie pozostanie

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    a ja mimo ze mloda i zabiegana tez ostatnio czuje to „dziwne ” uczucie ktore sie we mnie rodzi dzieci ah gdyby tak zmienic swiat troszke to juz bym je mogla miec

    -iwa-
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    My zaliczyliżmy typową wpadkę, nie byliżmy gotowi na dziecko. Ale jak pojawia się taka malutka istotka to całe życie wywraca się do góry nogami. Niczego nie żałuje. Nie wyobrażam sobie teraz życia bez mojego dziecka. Dopiero teraz wszystko co robię nabiera sensu i ustala się nowa hierarchia wartożci.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    eh to gratuluje kochana licze ze moje zycie tez nabierze tak cudownego sensu niedlugo

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja mam prawie 27 lat i tak szczerze mówiąc też nie odczuwam tego instynktu. Ale za to mój facet odczuwa 😯 😆 . Jak sobie pomyżlę, że po urodzeniu dziecka nic tylko pieluch i siedzenie w domu to czasami myslę że nie chciałabym mieć dzieci.

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    a do tego można przyczytyć! nie myżlcie ze pusta jestem i wygląd jest dla mnie najważniejszy ale przeraża mnie ta obwisła skóra na brzuchu, rozstępy i większa waga:(

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    oooj ale im wczesniej rodzisz tym twoja skora szybciej dojdzie do siebie i brzuszek bedzie sliczny jak przed ciaza dlatego troche ruchu po porodzie i mloda jedrna skora to jest to ja nie bede dlufgo zwlekac z porodem

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    oooj ale im wczesniej rodzisz tym twoja skora szybciej dojdzie do siebie i brzuszek bedzie sliczny jak przed ciaza dlatego troche ruchu po porodzie i mloda jedrna skora to jest to ja nie bede dlufgo zwlekac z porodem

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    oooj ale im wczesniej rodzisz tym twoja skora szybciej dojdzie do siebie i brzuszek bedzie sliczny jak przed ciaza dlatego troche ruchu po porodzie i mloda jedrna skora to jest to ja nie bede dlufgo zwlekac z porodem

    ojj nie koniecznie z tą skórą i młodym wiekiem porodu. Znam laski które urodziły wczeżnie a ich skóra na brzuchu mimo iż są szczupłe jest jak worek. Trzeba dbać o skórę w trakcie porodu to i skutki nie będą potem takie tragiczne

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    zgadzam sie jak sie zapuscisz to potem trzeba juz tylko ratowac sie po szkodach ale z tym wygladem op porodzie wcale nie jest tak tragicznie

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    i tak sie tego obawiam 🙁
    a z innej „beczki”, słyszałam kiedys ze długie branie tabletek antykoncepcyjnych sprawia ze po ich odstawieniu można mieć problemy z zajsciem w ciąże. Słyszałyżcie coż na ten temat, czy to w ogole jest prawda???? bo o tabletkach ciązy seksie i takich tam wiele mitów krąży.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmm slyszec slyszalam wiele sama biore tabletki od jaiegos czasu i tez obawiam sie skutkow ich zazywania w przyszlosci niestety nikt nie potrafi mi udzielic odpowiedzi jakie skutki maja one na nasza plodnosc ale cos w tym musii byc koncu regulujemy sobie poziom hormonow

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja słyszałam że po długotrwałym braniu tabletek anty jest większe prawdopodobieństwo urodzenia bliźniaków lub wiecej. Dlatego trzeba po odstawieniu tabl. poczekać conajmniej pół roku

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dla laseczek z insktyntem macierzyńskim"

Przewiń na górę