• Autor
    Odp.
  • pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Bo większożć nas jest heteroseksualna :>

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Zastanawiam się, dlaczego piszemy tyle o samotnożci, a nie podejmujemy prób zaufania innym kobietom? Bogusia, bohaterka Powieżci Katarzyny Michalak Sklep z niespodzianką. Bogusia zaczyna nowe życie w małym miasteczku i nie zna tam nikogo. Musi wszystkie związki tworzyć od zera. Dostaje ogromne wsparcie od włażnie innych kobiet. Ma jakby drugą rodzinę z wyboru: babkę, matkę a nawet siostrę. Dlaczego nie wspieramy się na kobietach? Dlaczego musimy mieć przy sobie byle jakiego faceta by czuć się dobrze, a szczera przyjaźń z kobietami to nie to?

    Także jestem zdania, że niektóre kobiety tkwią w bylejakich związkach w obawie przed samotnożcią. Większożć z nich mądrzeje około 50 kiedy stwierdzają, że mąż od początku nie spełniał jej oczekiwań, mają poczucie straconych lat, są pełne żalu i smutku. A tak nie musi być wystarczy byż żwiadomym swojej wartożci i wiedzieć czego się oczekuje od partnera.

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ja mam kilka kobiet-przyjaciółek na które zawsze mogę liczyć a one na mnie, to jest chyba kwestia otwartożci naszej na innych, empatii i jak najbardziej…poczucia własnej wartożci.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego boimy się innych kobiet?"

Przewiń na górę