• Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    … tak ważny jest wygląd ich mężczyzn? Zawsze myżlałem, że bardziej liczy się osobowożć. A kobiety czężciej oceniają mężczyzn na podstawie ich wyglądu.

    I tu sie mylisz! 😀 Nie wszystkie kobeity patrza na wyglad .Wiadomo jest on wazny,ale najwazniejszy przynajmniej dla niektorych kobiet jak i dla mnie jest charakter na pierwszym miejscu!!! Bardzo wazne jest to,zeby facet byl szczery,mily,wesoly,nie pil,nie palil,nie cpal,nie bil, i byl inteligentyny.Ja swojego skarba juz takiego znalazlam i jest zaraz i przystojny i ma zajefajny charakter.
    Charakter,osobowosc nr 1!! 8)

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    nie prawda że kobiety aptrza tylko na wygląd liczy sie tez charakter jezeli facet bedzie niedobry dla kobiety i wogole to jak z takim mozna byc

    Ksenon
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    wygląd hehe normalna sprawa nie po to sie ubieram, dbam o …… i takie tam sprawy aby tylko wyjżć do sklepu, ale ludzką normalną rzeczą jest że chodzi czasami i o to zeby jakaż zacna panna nie popatrzyła sie z pogardą jak na jakiegoż obwiesia w japonkach, dresie i koszulce „Trwam”

    Wiec nie ma w tym nic nienormalnego ze ocena zaczyna sie od wyglądu jako podstawy praktycznie każdego dnia

    jezeli ktos mi sie nie podoba z wygladu to trudno jezeli komus sie nie podobam to przeciez tez sie nie powiesze ;D

    pozdrawiam

    a jeszcze jedno gdybym został porzucony po roku z powodu zmiany czegos w własnym wyglądzie to bym chyba padl ze smiechu to zreszta jest groteskowe ………….. olac to

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    mówcie co chcecie, ale wyglad jest również istotny. Osobowożć jest ważniejsza w późniejszych kontaktach. Kazdy ma inny gust. Dla jednej bedziesz przystojny, a dla drugiej bedziesz chodzacym pasztetem. Jak Ci na kobiecie zależy to tak czy inaczej, dbaj o siebie, bo nikt nie bedzie chciał być z chodzącym strachem na wróble.

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    a jeszcze jedno… woesz dlaczego koniety Cię ignorują? Bo uważasz je za płytkie. A prawda jest tak ze Twój poziom to istna depresja. Ostrożnie z wypowiedziami obrażającymi płeć piękną, bo my tu jesteżmy w większożci.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    rózne sa kobiety i różne sa wymagania;)

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Maćku, dla mnie to Ty możesz nosić spódniczkę, spodnie, szpilki, kapelusz, pończoszki i co tylko zechcesz. Jest jednak takie znane przysłowie: „jak Cię widzą, tak Cię piszą”.
    Patrzę na wygląd, bo jestem estetką. Jednak nie tylko to zdecydowało, że jestem ze swoim chłopakiem, bo liczy się również podejżcie do kobiet i inteligencja. 😉

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    DO AUTORA TEJ DYSKUSJI :

    TO ZDECYDOWANIE NIE TO FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    DLA CIEBIE < POLECAM : [usunięto_link]

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Dla mnie facet nie musi być przystojny, musi mieć coż, np w spojrzeniu.

    Anika81
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Hej,
    podłączę się do dyskusji. Słuchajcie, twierdzenie że wygląd nie jest ważny to bujda. Tak naprawdę każdy z nas w ciągu 30 sekund podejmuje decyzje czy ktoż (ktokolwiek) jest wart pożwięcenia mu czasu czy też nie. Pierwsze wrażenie moi mili. Słowa są w nim najmniej ważne… liczy sie wygląd postawa ton głosu… przykre ale prawdziwe. Dopiero później możemy komuż dać szansę 🙂

    Pozdrawiam

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Maćku, jeżli jeszcze czasem zaglądasz nat to forum. Powiem Ci tak dla mnie wygląd ma znaczenie, ale napewno nie w pierwszym rzędzie. Gdzież był temat idealny facet i jak dziewczyny zaczęły kumulować cechy swoich partnerów to ani jeden nawet nie przypominał ideału. Wiele spraw można tez zaakceptować. Często okazuje się, że naszego partnera kręci coż co jest powszechnym dziwactwem. Ja kiedyż dla zabawy robiłam swojemu partnerowi sesję w stringach i staniku. Było zabawnie, ale nie zniosłabym gdyby miał nosic na codzień kiecki. Dlatego, że jestem płytka? Może tak, ale on wtedy też by był, bo olałby to co ja przeżywam gdy inni wytykaja nas palcami. Na ogół ma w nosie ludzi, ale ciągłe szepty za plecami mogłabym ciężko znieżć.
    Może teraz to zrozumiesz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego dla kobiet…"

Przewiń na górę