• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Olguż wrote:

    To już zaczyna wyglądać jak prowokacja… trudno mi uwierzyć, że Manora od dłuższego czasu opisuje na forum teksty i zachowania swojego faceta i wciąż pyta „dlaczego?”… Ciężko uwierzyć również w to, że ktoż może spodziewać się otrzymania innych odpowiedzi, niż te, które tu czyta w wielu wątkach od dawna.

    Odpowiedź i rozwiązanie tej sytuacji jest tak oczywiste, że doprawdy nie rozumiem po co o nie pytać.

    Manora, po co to wszystko piszesz? Po co pytasz o rady, których nie chcesz wcielić w życie?

    ja tez tak mysle.

    albo laska sciemnia, zeby zwrocic na siebie uwage i sie pozniej w chacie z tego smieje…albo jest totalna idiotka.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    To nie jest prowokacja tylko opisywanie stanu faktycznego. Dla niektórych może to być absurdalne, ale prawdziwe. Nie zmyżlam po to, żeby robić wokół siebie zamieszanie. Chcę po prostu podzielić się na forum swoimi problemami.

    Olguż, nie jest łatwo zerwać, ja o tym wiem, bo raz już to zrobiłam i obiecałam sobie, że drugi raz nie zranię człowieka. Czasami naprawdę w moim związku jest wspaniale, czuję się kochana. Jednak są też chwile, w których cierpię i jestem samotna.

    myslisz, ze gdybys go rzucila to poczulby sie zraniony?

    nie wierze, ze jestes taka glupia P***. rece opadaja. przeciez on sam sie pusci w trabe, jak znajdzie cos lepszego do posuwania.
    on ma cie w d****. jestes dla niego po prostu dziwka, ktorej nie musi placic.

    jesli tego nie pojmujesz, to jestes po prostu glupia.

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    nie wierze, ze jestes taka glupia P***. rece opadaja. przeciez on sam sie pusci w trabe, jak znajdzie cos lepszego do posuwania.
    on ma cie w d****. jestes dla niego po prostu dziwka, ktorej nie musi placic.

    jesli tego nie pojmujesz, to jestes po prostu glupia.

    mocne słowa. za krótko jestem na forum za mało o Manorze wiem żeby cokolwiek doradzac ale co do ogółu przykre a jednak prawdziwe jest to że zdażaja się zażlepione kobiety, które faceci wykorzystuja tylko po to żeby nie musiec płacić a jak się znajdzie lepszy „towar” to ani sie nie zastanawiaja i zmieniaja 😕 ……..

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    To zapytaj go, co by zrobił gdybyż z nim zerwała. Jak już Ci odpowie w swoim stylu to będziesz mogła to zrobić wiedząc, że nie zranisz wrażliwego człowieka. 🙄

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    parvati pieprzy jak potluczona.

    Manora pogadaj z facetem i troche sie ogarnij. Szczerosc … jezeli to nie pomoze to juz wiesz jak sie zachowywac zeby to zmienic.

    parvati.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    pieprze, bo mnie to drażni. jak moge spokojnie patrzec jak tempe lachony omamiają forum. jeszcze jakas aby pomysli, ze takie zachowanie jest na porzadku dziennym i beda juz kolejne pipy rozkladajace nogi przed palantami.

    jestem chora na debili, bardzo mi przykro.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego tak jest…?"

Przewiń na górę