Długożć penisa – jaką lubicie?

  • Autor
    Odp.
  • michas 17
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Witam. Jak w temacie.

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja lubie powyżej 18, ba nawet powyżej 20 cm dlugosc penisa!
    Lubie dławić się nim, czuć go w gardle…
    😆
    Kolejny Twoj glupawy temat;)
    Tak serio to nie ma kobiet, które lubią takie maluskie jak ponizej 10 cm. Są takie, które godzą sie na takie warunki, jesli ich luby posiada takowe przyrodzenie, ale to nie znaczy, ze te kobiety wlasnie tego typu penisy najbardziej lubią! Powyzej 18 dla wiekszosci kobiet chyba nie jest za cudowny gdyz moze sprawiac bol (choc da sie przyzwyczaic).

    Ojjj nie chce mi sie po raz kolejny pisac, ze kobiety az tak bardzo nie patrza na wielkosc penisa, bo i ja o tym pisalam i w inncch tematach, dzi ewczyny juz tez odpowaidaly na takie pytania (najczesniej)zdesperowanym facetom.
    Chodzi o umiejetnożci!

    michas 17
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja mam 19 cm i 3 milimetry, a objętożć 14 cm

    Beata88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    @michaż 17 wrote:

    ja mam 19 cm i 3 milimetry, a objętożć 14 cm

    Co za dokładnożć 😉 Ja lubię żredniej wielkożci penisy.. ale są też różne kształty także nie tylko długożć się liczy 🙂 Dla mnie musi być także ładniutki 🙂

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    @michaż 17 wrote:

    ja mam 19 cm i 3 milimetry, a objętożć 14 cm

    A kogo to obchodzi? Możesz mieć nawet 35 cm.

    michas 17
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    @michaż 17 wrote:

    ja mam 19 cm i 3 milimetry, a objętożć 14 cm

    A kogo to obchodzi? Możesz mieć nawet 35 cm.

    o widzę, że koleżanka nie jest zadowolona z rozmiarów jej chłopaka i zazdrożci 😆

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Michaż, ja uważam, że jestes zdesperowanym nastolatkiem. Myżlę, ze masz kompleks na punkcie swojego przyrodzenia i starasz się dowartożciować piszac takie rzeczy;) A w rzeczywistosci z 5 cm sobie dodales.
    Ten Twoj ostatni post do Roxany to po prostu zenada 😀 Szkoda komentowac.

    michas 17
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    @Onione wrote:

    .
    Powtarzany temat- to, o czym już lola napisała- kobiety będąc z facetem przyjmują wielkożć jego oprzyrządowania jako standardową czężć wyposażenia. Pewnie jak wszędzie bywają wyjątki od reguły i są panny szukające facetów z większymi lub mniejszymi penisami. Faceci kierować sie moga podobnie- ale wielkożcią biustu. Dla mnie to prymitywne, ale to mój pogląd.

    Ustosunkowując sie do ankiety- wole 14,1-18, 0Długie drągi niestety nie nadaja sie do wszystkich igraszek.

    Standardowa czężć wyposażenia mężczyzny, przyjmujemy ile ma, ale wolę 14-18 cm. Zdecyduj się 😆 😆 😆

    P.S. Tak na serio to mam 2 cm mniej czyli 17 cm i 3 mm. Trochę sobie dodałem, sorry, ale nie mogłem się powstrzymać żeby sobie nie dodać.

    Daniel
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ….

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Skoro o tym mowa, to ja muszę powiedzieć, ze moja pochwa sięga mi do gardła. To dobrze, czy nie?

    Daniel
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    haha, no niezle

    michas 17
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    @Onione wrote:

    Wolę, koleż, bo aktualnie taką mam. Mieżci sie we wzkazanym przeze mnie zakresie.

    No dobra ale przeczysz sama sobie, bo mówisz, że dziewczyna bierze faceta, a penis to tylko standardowa czężć wyposażenia, a potem okazuje się że jednak masz jakież preferencje i to nie takie proste 😆 . To mam pytanie co wtedy jakby twój chłopak miał więcej niż lubisz np. 20 cm albo mniej niż lubisz np. 12 cm? 😆

    mojra89
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    mi w zupełnożći wystarczy 18 cm mojego Kochanego:*

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    A grubosc sie dla was nie liczy? Dla mnie sie liczy. Chudy patyczek, ktorego sie w ogole nie czuje, to na pewno zadna radosc…. 😀
    P.S. Jestem zadowolona z mojego meza, bo i dlugosc i grubosc jest super. 😀 😀 😀

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    mi w zupełnożći wystarczy 18 cm mojego Kochanego:*

    Mowisz o tych 18 centymetrach jak o 8 😡

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Długożć penisa – jaką lubicie?"

Przewiń na górę