• Autor
    Odp.
  • ganna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Równie sensowne co zabawne 😆

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Kolejny idiotyczny temat, założony przez gówniarza 😕

    ame_lia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    ja nie wiem jakie wolę bo (miałam) mam jak na arzie tylko jednego partnera więc nie mam porownania :p
    Poza tym, nie mierzyłam mu ;]

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie no….powazny temat,poważna sprawa i poważna ankieta.Ja zazwyczaj patrze przede wszystkim na długożc…czasem zdarza mi się brać linijke i mierzyć penisa,kiedy facet nie chce mi podac rozmiaru… nie lubie kiedy gożc nie chce sie gabarytami pochwalić.No bo jak to tak?jak ja mam wiedziec czy to ten włażciwy,kiedy nie znam jego wymieraów???
    😆 😆 😆

    don Avadoro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie no….powazny temat,poważna sprawa i poważna ankieta.Ja zazwyczaj patrze przede wszystkim na długożc…czasem zdarza mi się brać linijke i mierzyć penisa,kiedy facet nie chce mi podac rozmiaru… nie lubie kiedy gożc nie chce sie gabarytami pochwalić.No bo jak to tak?jak ja mam wiedziec czy to ten włażciwy,kiedy nie znam jego wymieraów???
    😆 😆 😆

    Też zawsze uważałem, że w związku kobieta powinna wymagać od mężczyzny przede wszystkim WIELKIEJ MIŁOśCI.
    I domagać się, żeby zawsze twardo stał w jej obronie.

    Inaczej będzie z tego jedno wielkie jajo. 😆

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Krzykne mojemu lubemu podczas wzodu linijke dajta linijke 😆 😆

    don Avadoro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    @Onione wrote:

    @don Avadoro wrote:

    I domagać się, żeby zawsze twardo stał w jej obronie.

    Aaaatam- najważniejsze, zeby w ogóle twardo stał! 😈 😆 😆 😆

    Nieprzypadkowo użyłem akurat tych dwóch słów 😉

    A u kobiety? co jest ważne dla faceta? Z jednej strony oczywiżcie WIELKIE WALORY osobowożci, a z drugiej bardzo ważna jest du… Tak, zgadłyżcie, oczywiżcie duchowożć. Bogata duchowożć, której nikt przedtem nie zgłębił.

    Z cech fizycznych wymieniłbym jedynie dobre serce. Nikt nie chce kobiety z zaawansowaną chorobą wieńcową. 😉

    sweetlips
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mój chłopak ma 17 cm i mi to wystarcza:)ba! nawet nie marze o wiekszym!! 😀 😀 :))

    kobietka123
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    powiedzmy tak do gardelka do 18cm,a do pupy i c**** to wiekszy bo lubie jak mnie mocno rozpycha mmmmmm:)))

    kobietka123
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    @kamil6641 wrote:

    ja mam 13,5 i co o tym myżlcie wystarczył by wam taki 😛 miałem kilka dziewczyn i tylko jedna narzekała na niego a teraz mam dziewczyne ktora mowi ze jej sie on bardzo podoba i ja jara i z tego co wiem jesem trzecim chlopakiem jej z ktoeym Sie kocha

    maluch :// ,ani wizualnie nie robi wrazenia i wogole no niestety

    pawlo92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mozna zglupiec nie wiem czemu ludzie dodawaja sobie centymetry mimo ze
    te fora sa anonimowe z tego co czytalem na wikipedi srednia dlgosc penisa wynosi 14-16 cm
    ale wszedzie gdzie czytam to wszyscy pisza ze maja po 18 cm po 19 cm i skad mam teraz wiedziec
    czy to prawda? bo jesli tak to wychodzi na to ze ja na tych forach mam zawsze najmniejszego…

    moje wymaiary:
    dlugosc 15-16 cm
    grubosc 12-13 cm

    i z tego co wiem to liczy sie grubosc i ktos tu chyba napisal ze jak facet ma lizaka no to sorry
    jest mi ciezko wyobrazic ze penis moze byc cienki jak lizak ;p

    wiec zapytam inaczej czy 12 cm objetosci to odpowiednia grubosc dla kobiety? i czy wszystkim kobieta
    juz taka grubosc wystarcza? czy 12 cm objetosci to jest wedlug was lizak?

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    A ja powiem, że ani długożć, ani grubożć, ani technika nie są ważne. Liczy się uczucie. Tyle w tym temacie!

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @izaczek wrote:

    PAweł, nie wiem, czemu tak przezywasz, nawet jakbys miał i 12cm, to nie ma to znaczenia, to dasz radę zaspokoic partnerkę, jasne ze nie w kazdej pozycji, ale są i takie w ktorych nie bedzie to problemem

    Iz, bardzo trafna odpowiedź, skąd pochodzisz, jeżli wolno? 😉
    wiesz jednak nie chodzi tylko o zaspokojenie partnerki, ale o dobre samopoczucie faceta 😀

    [usunięto_link] wrote:

    wazna jest technika a nie rozmiar czy grubosc
    [usunięto_link] wrote:

    A ja powiem, że ani długożć, ani grubożć, ani technika nie są ważne. Liczy się uczucie. Tyle w tym temacie!

    znów mnie ujęłaż Afri z tym uczuciem 🙄 włażciwie > dokładnie! 😈
    uczucie i… uczyć się porz ądnie dobrego seksu, moi Kochani! 👿

    pawlo92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    jestem ze Starogardu Gdanskiego, moze i zaspokoje ale mozna miec zawsze kompleksy liczy sie uczucie ale to tez chce wiedziec bo po tej odpowiedzi nadal nie wiem czy moja palka jest chuda jak lizak bo nie wiem jaka grubosc jest zaliczana jako lizak ;p

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    jestem ze Starogardu Gdanskiego, moze i zaspokoje ale mozna miec zawsze kompleksy liczy sie uczucie ale to tez chce wiedziec bo po tej odpowiedzi nadal nie wiem czy moja palka jest chuda jak lizak bo nie wiem jaka grubosc jest zaliczana jako lizak ;p

    no, wiecie, Panie, niby liczy się uczucie, ale penis też się liczy…
    wg moich oczywiżcie skromnych badań socjologicznych – dobrze gdy porządnie stoi 🙄

    co nie!? 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Długożć penisa – jaką lubicie?"

Przewiń na górę