• Autor
    Odp.
  • luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    im większy tym lepszy nie ma co się czarowac

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    im większy tym lepszy

    mezczyznadowyanjecia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Zapraszam was mile panie do siebie na proc wiec, tzn fanki sporych rozmiarów „wyzwań” 🙂

    Dyskrecja i mile spędzone chwile ze mną są gwarantowane!!!
    Pożmiać się ze mną albo ze mnie to podstawa 😀 wyznaje zasadę ze „użmiech musi być” wiec? Jeżli macie ochotę na mega doznania nie tylko fizyczne to zapraszam.

    olissa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Kiedy już dojdzie co do czego, to nikt z linijką nie biega…no chyba nikt 🙂

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Wg mnie nie zawsze jest tak,że im grubszy tym lepiej- czasem wręcz odwrotnie i to włażnie mniejszy daje więcej przyjemnożci. Wszystko jest zależne od naszych upodobań,ale ten stereotyp „dużego” penisa możemy już żmiało obalić.

    pedros35
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    nie chwalę się drogie Panie ale łatwo was oszukać jeśli chodzi o wielkość penisa.  Ja mam ok 22cm długości i prawie 14cm w obwodzie oczywiście nie jest to zasługa dobrych genów ale terapii tabletkami jaką sobie zafundowałem. Długo szukałem odpowiedniego produktu zaczynałem chyba jak każdy od pompki niestety efekt jest ale krótki około 30min po zastosowaniu. Poczytałem na forach amerykańskich jaki produkt tam polecają szczególnie Kalifornijczycy lubują się w powiększaniu penisa pewnie dlatego że dużo tam Azjatów w dolinie krzemowej większość wskazywała na tabletki Maxorman. Dlatego że często bywam w Stanach nabyłem tam ten produkt i rozpocząłem kurację trochę na serio trochę dla żartów, która trwała ok 3 miesiące. W rezultacie z tego co widzę udało mi się powiększyć penisa o kilka dobrych centymetrów na pewno ale dokładnie ile to nie powiem bo nie mierzyłem oraz z tego co widzę znacznie pogrubiał jakby to nazwać przybrał na wadze.  I jeszcze jeden mit obalam że czarnoskórzy mają większe penisy. Nie wszyscy !!! sam widziałem na basenie gdy byłem pod natryskami olbrzymiego murzyna z kuźką tak malutką że prawie nie było nic widać.

    Emilia69sexy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Długożć penisa – jaką lubicie?"

Przewiń na górę