• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    podklad plynny: tylko bourjois 10hrs sleep effect.

    uzywalam podkladow z wyzszej i sredniej polki, ale ten pasuje mi najbardziej.

    puder sypki: estee lauder lucidity.

    w kamieniu nie uzywam.

    moim ostatnim odkryciem jest mineralny puder l’oreala, ktory zastepuje i podklad i puder sypki. bardzo polecam.

    aaa no i moj ukochany puder w kulkach: meteorites guerlain.

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    aaa no i moj ukochany puder w kulkach: meteorites guerlain.

    Ja najbardziej lubię kulki z Oriflame, Giordani Gold. Fajne są 🙂

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Będąc w UK kupiłam sobie podkład w kompakcie z Revlonu. Jestem nim zachwycona! Zabrałam zapas do domu:) Zostały mi jeszcze dwa opakowania a u siebie w mieżcie nie widziałam takiego nigdzie żeby sobie kupić jak mi się skończy:(

    metixii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    a ja używam pudru w kamieniu z constance carroll-jak dla mnie jest super

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja sypki – inglot (ten w słoiku) podkład lirene city matt jest super!

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja używam z rimmela Lasting finish 400 natural beige i najbardziej mi pasuje,wczesniej używałam podkładu z max factora,z revlonu,ale nie pokrywały moich niedoskonałosci.

    colorada
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    jeżeli już używam pudru, to tylko Inglota, w takich przezroczystych pudełeczkach, sa genialne.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    tak jak pisałam wczeżniej, więc zgadzam się z przedmówcą 🙂

    muszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    najlepszy jaki dotąd używałam to podkład z Oriflame Urban Shield, ma fajną konsystencje, bardziej płynną przez co łatwo się rozprowadza- kosztuje ok 20zł, a pudru używam sypkiego lub w kamieniu z Inglot :)mają duży wybór odcieni i dobrze się trzymają 😆

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    a ja od dłuższego czasu myżlę o kupnie pudru w musie 😆 chyba pora odwiedzić najbliższą drogerię i coż takiego sobie sprawić

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja obecnie mam rimmel stay matte.
    ale kurcze jakos troszke ciemnawy kolor sobie wybrałam, doradzcie jak dobrac dobry kolor dla skory:/

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Ja poszukuje pudru w kamieniu….zwanym zemia egiptu…nie mam pytan do tego co wyprawia ten puder….moze go uzyc kobieta o kazdym kolorze skory a kolor wybierasz sama w zaleznosci ile razy przecigniesz pedzlem mozesz uzyskac zwykle wyrownanie skory lub im wiecej razy to zrobisz delikatnie tonujesz kolor….ale nie jestem ewna nazwy wiec moge sie mylic czy aby napewno mi oto chodzi ostatni raz udalo mi sie go zdobyc dawno i nie mam orginalengo opakowania z nazwa

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Także używam wspomnianego przez Dziewczyny Lirenne City Matt (tiramisu) – bardzo dobrze matuje. Sypki puder mi się skończył i rozglądam się za nowym – w oko wpadł mi puder z Vipery (kupiłam sobie dziż szminkę i korektor pod oczy z tej firmy – fajne kosmetyki za niską cenę ). 😀

    Farnis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja używam pudrów mineralnych.

    Lenka123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mam niestety problem z pękającymi naczynkami na twarzy i żwietnie kryje ten defekt podkład płynny Pharmaceris cena też nie jest bardzo wygórowana ok. 35 zł w aptekach, polecam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dobre pudry… w kremie,kamieniu i sypkie…"

Przewiń na górę