• Autor
    Odp.
  • Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Cena nie jest zła, mam podobny problem i używam podkładu z loreal albo max factor, które są troszkę droższe, bo kosztują 60 zł.

    Polinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Podkładu żadnego nie polecam bo tu każdy musi dobrać sobie sam, sugerowanie się czyjąż opinią nie jest miarodajne. Natomiast jeżeli chodzi o pudry sypkie to mam swojego faworyta- jest to puder Joko Virtual, jest drobno zmielony, dobrze matuje, wydajny a cena poniżej 20 zł za spore opakowanie.

    metamorfoza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A ja używam na lato podkładu: LOréal Fluid Brązujący Glam Bronze. Jest super, bo bardzo ładnie rozżwietla skórę i nie zatyka porów a do tego długo sie utrzymuje. Jest dostępny w dwóch wersjach- dla blondynek i brunetek. Fajnie podkreżla opaleniznę, a jeżli ktoż nie ma opalonej buzi to fluid daje efekt twarzy mużniętej słońcem 🙂

    sorella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja ostatnio spotkałam się bardzo przychylnymi opiniami na temat Revlonu, ale jeszcze sie nie skusiłam. Testowałyscie może? Ten do tłutej cery?

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja używam Ziemi Egipskiej Bikor i jestem mega zadowolona. Kiedyż się naciełam na podróbkę na allegro i od tamtej pory omijam ten portal szerokim łukiem, a porządne rzeczy kupuje tylko w firmowych sklepach 🙂

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Podkład matujący, Fluid Mat And Enhancing – Pierre Arthes
    Dzięki zawartożci składników sebum control pochłaniających nadmiar sebum, produkt daje doskonały efekt matujący oraz w sposób perfekcyjny równoważy strefy tłuste i suche.

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ja używam pudru sypkiego Inglota, dobrze matuje i jest meeeeeega wydajny 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    nie przepadam za kosmetykami inglota poza paznokciowymi…

    Polecam coż z wyższej pułki: vichy dermablend -bezbarwny, idealnie matuje, wygładza i przedłuża trwałożć makijażu, a z niższej o podobnych włażciwożciach, ale nie sypki, tylko w kamieniu Avonu Color Trend -nowy odcien transparentny 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    w plynie- Loreal True Match, sypki- Inglot.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    w plynie- Loreal True Match, sypki- Inglot.

    bardzo spodobał mi się Twój sposób dziękowania 🙂

    też uwazam, ze to mile i dosc zabawne, jesli ktos go lubi 🙂

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    a ja lubię rozżwietlający puder w kulkach..

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Ziemia IKOS. Dobrze się trzyma, jest wydajna i ma wartożciowy skład. Korzystam od dawna, tak więc opinia nie jest przypadkowa 😉

    margola_k
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja zużyłam już drugie opakowanie podkładu Loreal True Match nr 3, idealnie dopasowuje się, niemal wtapia w skórę:), a przy tym nie ma wrażenia maski. Inna rzecz, ze pudru prasowanego praktycznie nie używam, co najwyżej Avon brązujący w kulkach albo róż do mużnięcia policzków.

    meggi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Używam pudru matującego w kamieniu z Sephory i jestem bardzo zadowolona. Poza tym bardzo lubię musy do twarzy z Maybelline, fajnie się rozprowadzają i długo zostają na buzi. Nie trzeba co godzinę biegać i poprawiać make-up.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Używam pudru matującego w kamieniu z Sephory i jestem bardzo zadowolona. Poza tym bardzo lubię musy do twarzy z Maybelline, fajnie się rozprowadzają i długo zostają na buzi. Nie trzeba co godzinę biegać i poprawiać make-up.

    Tak się zastanawiałam nad pudrem Sephory,bo jest niedrogi,ale bałam się,że uczula.Nie jesteż alergiczką?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dobre pudry… w kremie,kamieniu i sypkie…"

Przewiń na górę