• Autor
    Odp.
  • Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    chyba ktoż już pisał o tym wczeżniej, ale ja sobie chwalę taki podkład w kremie z Nivea, który dopasowuje się do mojego koloru skóry, który także czasem używam nawet jako korektor 😀 rewelacyjny;) w ogóle nie ma się efektu tapety na twarzy 😉

    evelka515
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    co wchodze na jakies forum i widze pytanie o najlepszy puder odpowiadam zawsze to samo..Najlepszy jest puder w kremi z [usunięto_link]tylko że koszt to ok 60zł i nie kazdy moze sobie na to pozwolic.. ale co do ceny ten podklad jest ok bo jest wydajny i starcza na dosc dlugo…

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Też mam z vivhy dostałam gratis do pudru, który jest rewelacyjny – drmablend, ale podkład rochę zaciemny ,a nie było jasniejszych, ale tak to okey, bardzo nawet:)
    Fajny też niedawno kupiłam z Oriflame giordani za 30 zł, a jakosć super i idealny kolorek dla mnie 🙂

    Lika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    A ja szukam i nie mogę trafić na żaden fajny, chyba odżałuję i kupię ten vichy choć się zastanawiam bo gdzież słyszałam że kosmetyki wcale nie są takie dobre hm… Ale ja i tak maluję się tylko w wyjątkowych sytuacjach a tak to tylko krem neutralizujący 😉

    magdaaa80
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    ja też szukam i szukam, mam do tego cerę trądzikową, to tym bardziej utrudnia mi to sprawę. ;/

    yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Pudry mineralne sa bardzo dobre, tylko w 100% naturalne , takie bez dodatków
    Bo nie zatykają porów, działaja tez lekko leczniczo bo zawieraja naturalny tlenek cynku 🙂

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Wypróbujcie sobie puder w kamieniu – ja mam puder firmy HB, tj. Hildergard Braukmann. Różnica w jakożci tego produktu, a kosmetyków z których korzystałam wczeżniej jest duża. Skóra jest delikatna, nieco matowa. Produkt na bazie ziół i witamin, chroni skórę, a nie ją niszczy. Możecie żmiało testować 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dobre pudry… w kremie,kamieniu i sypkie…"

Przewiń na górę