• Autor
    Odp.
  • Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    a ja masuję się na basenach Warszawianki, jest niedrogo i moim zdaniem bdb 🙂

    ewelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    dobry masaz musi byc pachnacy… 🙂
    tak jak ten artykul 😛
    [usunięto_link]

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    mój brat jest wyspecjalizowanym masażystą, i jak go poproszę to mi robi masaż ale nie jest to bynajmniej przyjemny delikatny masaż, często boli ale za to potem super się czuję, łączy masaż z akupresurą czyli uciskaniem różnych punktów i to jest czasami naprawdę bolesne, aromaterapią, czasami masuje mnie gorącymi kamieniami
    cierpię na rwę kulszową i jak dźwignę wraca i mój brat potrafi mi tak porozciągać kręgosłup i miednicę ze przechodzi, włażciwie mój brat to bardziej leczy masażem, potrafi zdziałać cuda, taki masażysta w rodzinie to skarb 😀

    dreamgirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Aż się rozmarzyłam 😀 oj chciałabym żeby mój facet potrafił zrobić profesjonalny masaż

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Mój kuzyn jest profesjonalnym masażystą i potrafi zdziałać cuda (choć faktycznie, taki masaż bywa bolesny, ale potem czuję się jak nowo narodzona). Za to mój facet nie garnie się do masażu – woli całować 😉

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    No ja mam to wielkie szczężcie. Nie jest morze profesjonalnym masażystą. Ale oceniając masaż profesjonalny i mojego Miżka wybieram to drugie. Przyjemne mrowienie na szyi i karku umm :)… Boska sprawa. Chyba go dzisiaj znowu poproszę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dobry dział.."

Przewiń na górę